Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

Zobacz temat
Zbuntowani - Rebelde - RBD :: Zbuntowani & RBD :: RBD
 Drukuj temat
Przyjaźń ex-RBD
Levyrroni
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 11.11.2012 16:19
Awatar

Data rejestracji: 11.11.09

Poncho i Christian;)
Do góry  
Sylwia
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 11.11.2012 16:28
Awatar

Data rejestracji: 20.01.12

aa w to dosc wierze, bo wg mnie Ucker sie z nimi nie przyjaznil Very Happy
Do góry  
Levyrroni
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 11.11.2012 16:28
Awatar

Data rejestracji: 11.11.09

ja słyszałam że Ucker i Poncho znali się od małego ;)
Do góry  
Jogobella
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 11.11.2012 21:36
Awatar

Data rejestracji: 02.08.12

Sylwia napisał/a:
akurat to jest prawda, Anahi i Maite to wspaniale przyjaciółki a Dulce, nigdy nie miała w Rbd takiej przyjaciółki. wg mnie przyjaźnią sie dalej;
Los A, Barken, Chaverroni, Any z Mai, i Gueros.

No i Herroni też ;)
Edytowane przez Jogobella dnia 11.11.2012 21:36
Do góry  
http://www.facebook.com/jagodamagdalena.zabek
Aire
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 28.11.2013 11:31
Awatar

Data rejestracji: 31.07.13

Wiadomo, że to nie są takie przyjaźnie jak kiedyś. Zwyczajnie ich drogi się rozeszły. Każdy poszedł w swoją stronę i tak na prawdę nie mają czasu dla siebie.
Z tego co zaobserwowałam w ostatnim czasie to w kontakcie są jeszcze Gueros, Chaverroni. Chady, Trendy , Portirroni i MaiCandy. Dowodami są wpisy z tt i wspólne zdjęcia Smile
Tak w ogóle to Ucker tylko stał się takim typowym odludkiem jeżeli chodzi o RBD bo tylko on nie utrzymuje żadnych kontaktów z nimi. Nie liczę gali Glamour, na której spotkał przypadkiem Dulce i Maite, z którymi nawet sobie fotki nie pstryknął Very MaiCandy jednak miały na to czas i nawet napisały na tt, że pogadały i powspominały stare czasy.
Nie wiem czemu,ale Christopher chyba chce jak najbardziej odseparowac się od RBD ...

24.media.tumblr.com/292d56bb8135e6aafdf9e6bc91141c12/tumblr_n0hxd6yNwy1qishn8o1_500.png
"Chcę powiedzieć, że wy wszyscy jesteście moim spełnionym snem" - Anahi
Do góry  
Any_MiDelirio
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 18.12.2013 18:35
Awatar

Data rejestracji: 04.08.09

Martwi mnie to, co dzieje się przez ostatnie miesiące u RBD. Anahi siedzi w Chiapas i spełnia obowiązki pierwszej damy stanu. Twierdzi, że nigdy nie była bardziej szczęśliwa, co jest nieprawdą. Zobaczcie jej zdjęcia. W tym "uśmiechu" widać już tylko smutek. Zero odzewu do fanów. I dopiero w ostatnich dniach, podobno powiedziała, że to tylko przerwa.
Maite zajmuje się wyłącznie promowaniem płyty, ale nikogo z jej przyjaciół tak naprawdę to nie interesuje. Rozumiem, że twitter to nie wszystko, ale kiedyś pisali do siebie tweety, gratulowali nowych projektów, itd. Ponadto nie podoba mi się jej nowy chłopak-Koko. Krążą plotki, że jest narkomanem. Christian nie odzywa się od miesiąca. Nic o nim nie wiadomo. Ale jeśli coś pisze na tt, to widać, że bardzo brakuje mu czasów z grupą. Christopher po długim oczekiwaniu wydał jedną piosenkę. W dodatku, w ogóle odseparował się od RBD. Tylko Dulce i Alfonso nie ograniczają się. Prowadzą swoje kariery i interesują się swymi fanami i przyjaciółmi.
W ogóle, wszyscy dowiedzieli się o próbie samobójczej Chrisa, późno. Zawsze uzasadniają brak wieści od siebie, brakiem czasu przez kariery. Tak trudno zadzwonić raz na tydzień?!

"Siempre seré una Rebelde, de hecho cuando ponen "exRBD", ex nada, siempre seré RBD y siempre seré Mia Colucci, forever!" Anahí
Do góry  
Madridistka
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 21.12.2013 15:48
Awatar

Data rejestracji: 11.03.13

Tak, masz rację. Strasznie to smutne, i aż jakoś mi z tym dzwinie.
Najbardziej brakuję mi mojego Chrisa. Radosnego, faceta z pięknym głosem.. Ucker, jest totalnie z boku, a Mai .. ciezko powiedzieć.

Anahi, przynajmniej układa swoje życie. A ostanie zdjęcia, jakie widziałam, były ładne, Anka wyglądała ślicznie ;)
Do góry  
Przeskocz do forum: