Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

Zobacz temat
Zbuntowani - Rebelde - RBD :: Zbuntowani & RBD :: Inne
 Drukuj temat
Fani RBD RAZEM, nie osobno !
Ika_
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 26.06.2012 22:15
Awatar

Data rejestracji: 25.02.11

Nie wiem jak was ale mnie strasznie wkurza ( lekko mówiąc ) to co się dzieje na forum ! Ciągle jakieś kłótnie i wyzwiska Razz Przeważnie w tematach typu "x czy y" ( Anahi vs Maite itp. ) Nie wiem po co zakładacie takie tematy bo po prostu niektórych osób/postaci nie da się porównać. A jak już wyrażacie swoje zdanie to nie piszcie zdań typu : " x nie dorasta y do pięt", " x jest 100 razy lepsza od y" czy " x jest cudowna, a y to szmata " Razz No sorry ale to, że wy tak uważacie to nie znaczy, że cały świat ma podzielać waszą opinię! Ludzie mają różne gusta i może uszanujcie swoje zdanie nawzajem i nie wyzywajcie już siebie i gwiazd. Jak chcecie pisać w tych tematach to piszcie za siebie używając wyrażeń typu " Moim zdaniem..." , "Według mnie.." i nie piszcie tak zdań żeby prowokować zwolenników innej gwiazdy. Wasze kłótnie są bezsensowne i przez taką bezmyślność odstraszacie nowych użytkowników. Nikomu się przecież nie chce pisać w takiej burzliwej atmosferze i non stop kłócić. Nie widzicie że forum upada ?! Może zamiast się wyzywać zaczniecie się wspierać ? Przecież jesteście fanami RBD . Zróbcie to dla nich. Oni nie chcieliby, żeby ich fani skakali sobie do gardeł. A jak ktoś nie lubi kogoś z RBD to chyba pomylił strony internetowe Razz
Do góry  
Any_MiDelirio
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 27.06.2012 09:57
Awatar

Data rejestracji: 04.08.09

Zgadzam się w 100%Wykrzyknik
Do góry  
Sylwia
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 27.06.2012 14:47
Awatar

Data rejestracji: 20.01.12

Ika_ napisał/a:
Nie wiem jak was ale mnie strasznie wkurza ( lekko mówiąc ) to co się dzieje na forum ! Ciągle jakieś kłótnie i wyzwiska Razz Przeważnie w tematach typu "x czy y" ( Anahi vs Maite itp. ) Nie wiem po co zakładacie takie tematy bo po prostu niektórych osób/postaci nie da się porównać. A jak już wyrażacie swoje zdanie to nie piszcie zdań typu : " x nie dorasta y do pięt", " x jest 100 razy lepsza od y" czy " x jest cudowna, a y to szmata " Razz No sorry ale to, że wy tak uważacie to nie znaczy, że cały świat ma podzielać waszą opinię! Ludzie mają różne gusta i może uszanujcie swoje zdanie nawzajem i nie wyzywajcie już siebie i gwiazd. Jak chcecie pisać w tych tematach to piszcie za siebie używając wyrażeń typu " Moim zdaniem..." , "Według mnie.." i nie piszcie tak zdań żeby prowokować zwolenników innej gwiazdy. Wasze kłótnie są bezsensowne i przez taką bezmyślność odstraszacie nowych użytkowników. Nikomu się przecież nie chce pisać w takiej burzliwej atmosferze i non stop kłócić. Nie widzicie że forum upada ?! Może zamiast się wyzywać zaczniecie się wspierać ? Przecież jesteście fanami RBD . Zróbcie to dla nich. Oni nie chcieliby, żeby ich fani skakali sobie do gardeł. A jak ktoś nie lubi kogoś z RBD to chyba pomylił strony internetowe Razz

no masz rację, aleto forum dawno straciło sens, jeśli ktoś uważa że Any to cnoyka bo nie chce się rozbierać albo żę jest sztuczna niech napiszę to raz a nie na każdym temacie, ja nie umiem i niem mam zamiaru takich rzeczy czytać.
Do góry  
Anahi14
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 27.06.2012 15:11
Awatar

Data rejestracji: 08.12.11

Sylwia napisał/a:
Ika_ napisał/a:

no masz rację, aleto forum dawno straciło sens, jeśli ktoś uważa że Any to cnoyka bo nie chce się rozbierać albo żę jest sztuczna niech napiszę to raz a nie na każdym temacie, ja nie umiem i niem mam zamiaru takich rzeczy czytać.

Dokladnie pozatym jest jedna taka osoba ktora w kazdym swoim poscie MUSI skrytykowac Anahi i wyzwac ja od niewiadomo kogo bez zadnych podstaw to bardzo smutne tym bardziej ze to jest strona dla FANOW RBD a nie dla ANTYFANOW
Do góry  
Sylwia
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 27.06.2012 15:12
Awatar

Anahi14 napisał/a:
Sylwia napisał/a:
Ika_ napisał/a:

Dokladnie pozatym jest jedna taka osoba ktora w kazdym swoim poscie MUSI skrytykowac Anahi i wyzwac ja od niewiadomo kogo bez zadnych podstaw to bardzo smutne tym bardziej ze to jest strona dla FANOW RBD a nie dla ANTYFANOW

dokładnie nie znają a wyzywają .... 'Very
Do góry  
olucha31
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 10.07.2012 11:51
Awatar

Data rejestracji: 09.01.11

Właśnie!

Wiadomość doklejona:
:cry:
Edytowane przez olucha31 dnia 18.07.2012 16:52
Do góry  
http://mumia12341324.bloog.pl/
Dulce246
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 16.08.2012 18:51
Awatar

Data rejestracji: 22.10.11

Zgadzam sie z Ika.. probuje zrozumiec dlaczego z tylu forow o zbuntowanych tylko tu panuje taka atmosfera. Przeciez wszyscy jestesmy tu bo ich kochamy a jednak zawsze znajdzie sie ktos kto im ublizy Very Nie uwazacie ze jednym z powodow jest to ze jest za duzo zakladanych takich pytan typu x czy y? Nie wystarczylo by gdyby bylo ich mniej a za to pytania bylyby opszerniejsze (np. jedno dotyczace wszytskich dziewczyn a nie miliony typu Vico czy Jose, Roberta czy Mia, Lupe czy Celina itd? i to ze w tych watkach nie prowadzone sa rozmowy a przekrzykiwanie jedna pisze X druga Y i tak w kolko lub macie swoje pomysly co mozna zmienic by na forum gadalo nam sie milej i by panowala cieplejsza atmosfera?
Edytowane przez Dulce246 dnia 16.08.2012 18:51
Do góry  
Sylwia
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 17.08.2012 11:51
Awatar

jestem tego samego zdania, można np, załozyć jeden temat o dziewczynach z Rebelde. Gdzie np, przez jakiś czas podyskutujemy na temat Roberty i Mii, kogo wolimy, potem Vico i Jose itd.
Daria ciesye sie ze to Ty zostałaś moderatorem Very Happy
Do góry  
Jogobella
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 17.08.2012 12:02
Awatar

Data rejestracji: 02.08.12

Zgadzam się ;))
Do góry  
http://www.facebook.com/jagodamagdalena.zabek
Dulce246
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 17.08.2012 13:31
Awatar

Dobry pomysł. Można pousuwać takie wątki a stworzyć jeden o dziewczyncha jeden o chłopakach w których np. co dwa dni (lub jak wy uważacie) będzie zmieniane takie pytanie typu X cz Y i zmieniałabym to pytanie w tytule żeby było bardziej widoczne i będziemy se dyskutować kogo z tych uważamy za lepszego i dlaczego (tyle że możemy się postarać, żeby to były takie prawdziwe rozmowy bez obrażania lecz podawania swojej opini i wyjaśniając czemu tak a nie inaczej a nie tylko przekrzykując X, Y i tak wkoło) ;D Co wy na to?
Dziękuje Sylwia, że tak myślisz. To bardzo miłe ;p
Do góry  
AnahiPortilla
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 17.08.2012 13:34
Awatar

Data rejestracji: 17.08.12

Mysle, ze to bardzo dobry pomysl.
Do góry  
Sylwia
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 17.08.2012 14:54
Awatar

spoko ;*
bardzo dobry pomysł xd
Do góry  
Dulce246
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 17.08.2012 15:04
Awatar

A co ile dni myślicie żeby zmieniać takie pytanie? ;p
Do góry  
Jogobella
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 17.08.2012 15:06
Awatar

Moze w zaleznosci od liczby postów, jak jest już w miare duzo to zmiana ;)
Do góry  
Sylwia
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 17.08.2012 15:07
Awatar

nie wiem no np co dwa trzy dni. bez sensu jest kilkanaście tematów, w których porównujemy, a piszemu tylko np Vico lepsza itd, to dobry pomysł , zwłaszcza że widze że jest kilka nowych osób Smile

Wiadomość doklejona:
Jogobella napisał/a:
Moze w zaleznosci od liczby postów, jak jest już w miare duzo to zmiana ;)

w dobre ;*
Edytowane przez Sylwia dnia 17.08.2012 15:07
Do góry  
Dulce246
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 17.08.2012 16:04
Awatar

Już dodałam te tematy ;D
http://zbuntowani...ost_335840

http://zbuntowani...ost_335841
Do góry  
Any405
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 20.08.2012 14:44
Awatar

Data rejestracji: 05.02.12

Dulce 246 fajnie żę się tak angażujesz dzięki ! Smile
Do góry  
Dulce246
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 20.08.2012 15:06
Awatar

Dziękuję ci bardzo ;D Angażuję się bo bardzo lubię to forum i zbuntowanych i chiałabym żeby było tu miło i by jak najwięcej osób tu wchodziło ;D
Do góry  
Jogobella
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 20.08.2012 15:09
Awatar

Dulce246 napisał/a:
Dziękuję ci bardzo ;D Angażuję się bo bardzo lubię to forum i zbuntowanych i chiałabym żeby było tu miło i by jak najwięcej osób tu wchodziło ;D

Fajnie,że masz takie podejście ;)
Do góry  
Kasia Any
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 18.10.2012 17:57
Awatar

Data rejestracji: 20.03.12

ni i na podejściu sie skończyło ////
Do góry  
Przeskocz do forum: