Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

Zobacz temat
Zbuntowani - Rebelde - RBD :: Zbuntowani & RBD :: Inne
 Drukuj temat
Co sądzicie o Triumfie Miłości ?
Kasia Any
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 14.12.2012 15:17
Awatar

Data rejestracji: 20.03.12

Piszcie ;*
i czy wgl lubicie takie telenowle ?
Do góry  
Sylwia
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 14.12.2012 15:37
Awatar

Data rejestracji: 20.01.12

Triumf Miłości - to dla mnie najgorsza telenowela. Zaczęłam ją oglądać, bo przekonywała mnie do niej koleżanka. ( sama potem stwierdziła, że nie warto było)
W tego typu telenowelach nic się dzieję , nie dotrwałam, nawet do połowy, bo nie dobrze mi było, jak patrzyłam na Marię... święta że szok, przy tym cholernie lekkomyślna. W takich telenowelach, zawsze jest tak samo ona biedna, skromna ale oczywiście ma złote serce, a on bogaty, sławny, i jego rodzina jej nie akceptuję, zako....cenzura....ą się w sobie od pierwszego wejrzenia :/ kurczę to jest tak nudne, że szok, tego sie nie da oglądać. Jedyną tego typu telenowelą jaką obejrzałam, była Osaczona, chodź nie powtarzałabym tego, tam przynajmniej było więcej ciekawych wątków, więcej bohaterów, ktoś przynajmniej nie przeżył nie dla wszystkich film skończył się tak dobrze, było wiele zwrotów sytuacji .... a nie tylko dwójka ludzi i ich ,, trudna miłość,,

Więc moja odpowiedź Nie lubię Smile wolę inne programy ;)
Edytowane przez Sylwia dnia 14.12.2012 15:40
Do góry  
OlgaRBD
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 14.12.2012 15:45
Awatar

Data rejestracji: 06.11.12

Lubię choć nie jest to moja ulubiona telka. ;***
Do góry  
Kasia Any
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 14.12.2012 18:14
Awatar

Ja uważam, tak samo jak Sylwia. ;)
też obejrzałam Osaczoną, ale bym tego nie powtórzyła ;D
A po zatym takie telenowele są nudne, a TDA zwłaszcza ;-)
Do góry  
Jogobella
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 14.12.2012 21:05
Awatar

Data rejestracji: 02.08.12

Fajna telka, ale najgorsza jeśli chodzi o te gdzie występuje Maite. buzi
Do góry  
http://www.facebook.com/jagodamagdalena.zabek
Kasia Any
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 16.12.2012 21:09
Awatar

Sylwia napisał/a:
Triumf Miłości - to dla mnie najgorsza telenowela. Zaczęłam ją oglądać, bo przekonywała mnie do niej koleżanka. ( sama potem stwierdziła, że nie warto było)
W tego typu telenowelach nic się dzieję , nie dotrwałam, nawet do połowy, bo nie dobrze mi było, jak patrzyłam na Marię... święta że szok, przy tym cholernie lekkomyślna. W takich telenowelach, zawsze jest tak samo ona biedna, skromna ale oczywiście ma złote serce, a on bogaty, sławny, i jego rodzina jej nie akceptuję, zako....cenzura....ą się w sobie od pierwszego wejrzenia :/ kurczę to jest tak nudne, że szok, tego sie nie da oglądać. Jedyną tego typu telenowelą jaką obejrzałam, była Osaczona, chodź nie powtarzałabym tego, tam przynajmniej było więcej ciekawych wątków, więcej bohaterów, ktoś przynajmniej nie przeżył nie dla wszystkich film skończył się tak dobrze, było wiele zwrotów sytuacji .... a nie tylko dwójka ludzi i ich ,, trudna miłość,,

lepiej tego nie można opisac ;)
chodź w sumie dodam że dla mnie to najgorsza telenowela TV4.
No np. Max który nie wie z kim sie kocha, Maria, która jest dobra, jak by nie wiem co, odcinek po odcinku leci, a wielka tajemnica dalej nie wychodzi na jaw :/ porażka :/
Do góry  
Sylwia
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 18.12.2012 17:05
Awatar

Kasia Any napisał/a:
Sylwia napisał/a:

lepiej tego nie można opisac ;)
chodź w sumie dodam że dla mnie to najgorsza telenowela TV4.
No np. Max który nie wie z kim sie kocha, Maria, która jest dobra, jak by nie wiem co, odcinek po odcinku leci, a wielka tajemnica dalej nie wychodzi na jaw :/ porażka :/

Oj Kasia więcej bym napisała. Smile Zaczynając od sztucznej i nic nie pokazującej pary, Marri, świętej, która się chcę ożenić z facetem, bo ma dobre serce i chce był szczęśliwy, która jest żałośnie naiwna, że nie da się patrzeć na nią, Max który nie wie z kim idzie do łóżka a co na to Maria , że będzie z nim wychowywała dziecko jego z inną, ten wierzy Jimence na słowo ;p , Bernarda która myśli że zabija w imię Boga , kompletna porażka ! Jak można takie brednie pokazywać Very
beznadziejna fabuła, zero zaskoczenia zero ciekawych wątków,
Edytowane przez Sylwia dnia 18.12.2012 17:07
Do góry  
Jogobella
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 18.12.2012 21:45
Awatar

Nie zgodzę się z wami. Jeżeli chodzi o to , że Max nie wie z kim idzie do łóżka to przecież Jimena go czymś tam nafaszerowała czy on się upił nie pamiętam dokładnie ,więc to nie jest jakaś bzdura czy coś dziwnego. Bernarda była nienormalna , więc jej zachowanie było zrozumiałe.
Do góry  
corazon
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 19.12.2012 17:27
Awatar

Data rejestracji: 19.04.12

Uwielbiam TDA<3333 Jest u mnie na 2 miejscu razem z MP. Maria i Max są cudowni, mogłabym na nich patrzeć bez końca. Podobało mi się to, że jako jedna z nielicznych par protów (żeby nie powiedzieć, że jedyna) mieli do siebie zaufanie i nie ulegali żadnym intrygom, nie licząc tej uknutej przez Ximenę ;P Bernarda to z kolei najlepsza villana jaką widziałam. Jej postać jest może nieco przerysowana, ale jest również genialna. Gra Danieli była fenomenalna. Cieszę się, że wyszła z choroby i uraczy nas jeszcze nie jedną świetną rolą. Locita Ximena też była świetna ;P Na początku Dominika była trochę niezbyt wyrazista w swojej roli, ale później wynagrodziła to z nawiązką ; D
Do góry  
Sinceridad
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 19.12.2012 18:56
Awatar

Data rejestracji: 15.10.12

Lubię. Telki z Majką są bardzo fajne ;*
Do góry  
Sylwia
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 19.12.2012 19:24
Awatar

Jogobella - dlatego co napisałam dla mnie ten film był śmieszny, a sam max naiwny, a pokazywanie Barnandy głupie Razz
Do góry  
Jogobella
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 19.12.2012 21:47
Awatar

Sylwia napisał/a:
Jogobella - dlatego co napisałam dla mnie ten film był śmieszny, a sam max naiwny, a pokazywanie Barnandy głupie Razz

Spoko ,ja tam jak pokazywali Bernarde to miałam zwałe Very Happy
Do góry  
Kasia Any
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 20.12.2012 07:01
Awatar

Jogobella napisał/a:
Sylwia napisał/a:

każdy ma swoje zdanie Smile
Do góry  
DulceeMariaa99
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 20.12.2012 10:05
Awatar

Data rejestracji: 20.08.11

Sinceridad napisał/a:
Lubię. Telki z Majką są bardzo fajne ;*
Do góry  
Sylwia
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 21.12.2012 07:20
Awatar

Kasia Any napisał/a:
Jogobella napisał/a:
Sylwia napisał/a:

no racja ;) każdy ma swoją opinie ;p
Do góry  
Jogobella
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 21.12.2012 13:00
Awatar

Sylwia napisał/a:
Kasia Any napisał/a:
Jogobella napisał/a:
Sylwia napisał/a:

no racja ;) każdy ma swoją opinie ;p

Dokładnie dziewczyny ;)
Do góry  
corazon
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 22.12.2012 20:42
Awatar

corazon napisał/a:
Uwielbiam TDA<3333 Jest u mnie na 2 miejscu razem z MP. Maria i Max są cudowni, mogłabym na nich patrzeć bez końca. Podobało mi się to, że jako jedna z nielicznych par protów (żeby nie powiedzieć, że jedyna) mieli do siebie zaufanie i nie ulegali żadnym intrygom, nie licząc tej uknutej przez Ximenę ;P Bernarda to z kolei najlepsza villana jaką widziałam. Jej postać jest może nieco przerysowana, ale jest również genialna. Gra Danieli była fenomenalna. Cieszę się, że wyszła z choroby i uraczy nas jeszcze nie jedną świetną rolą. Locita Ximena też była świetna ;P Na początku Dominika była trochę niezbyt wyrazista w swojej roli, ale później wynagrodziła to z nawiązką ; D
Do góry  
Levyrroni
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 22.12.2012 20:46
Awatar

Data rejestracji: 11.11.09

TDA ja cholernie lubię jedna z moich ulubionych telek dużo się w niej dzieje swietne wątki i pary takie jak Maria i Max oraz Fer i Cruz;**** Bernia to jeden z najlepszych czarnych charakterów jakie widziałam Very Happy Ximena też świetna postać jedynie mnie wnerwia płaczka Victoria która tylko beczy Very Happy ale i tak kocham TDA ;* i Maria postać genialna <3
Do góry  
corazon
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 22.12.2012 20:50
Awatar

Ja nie znam osoby, której Vici by nie wnerwiała Very Happy
Do góry  
Levyrroni
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 22.12.2012 20:51
Awatar

Data rejestracji: 11.11.09

moja mamuśka ją lubiłaVery Happy ale i tak najbardziej lubiła Marię moja mama jest zafascynowana rolą Majki w TDA ;) i pamiętam jak miała noc w pracy to musiała nadrabiać odcinek TDAVery Happy
Do góry  
Przeskocz do forum: