Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

Zobacz temat
Ulubiona piosenka?
Si tu supieras Si tu supieras 0%[0 głosów]
Lagrimas (ft. Julion Alvarez) Lagrimas (ft. Julion Alvarez) 0%[0 głosów]
Antes que ver el sol Antes que ver el sol 20%[1 głos]
Te quedaras (ft. Frankie J) Te quedaras (ft. Frankie J) 20%[1 głos]
Corazon en pausa Corazon en pausa 20%[1 głos]
Despues de hoy Despues de hoy 0%[0 głosów]
Yo si queria Yo si queria 0%[0 głosów]
Cementerio de los Corazones Rotos Cementerio de los Corazones Rotos 0%[0 głosów]
O Lo Haces Tu o Lo Hago Yo O Lo Haces Tu o Lo Hago Yo 20%[1 głos]
Girando en un Tacon Girando en un Tacon 0%[0 głosów]
Shots de amor (ft. Pambo y Naty Botero) Shots de amor (ft. Pambo y Naty Botero) 20%[1 głos]
En contra En contra 0%[0 głosów]
Głosów ogółem : 5
 Drukuj temat
Co sądzicie o "Sin Fronteras"?
Any_MiDelirio
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 12.04.2014 19:28
Awatar

Data rejestracji: 04.08.09

8 kwietnia miała miejsce premiera "Sin Fronteras" ("Bez granic") - drugiego solowego albumu Dulce Marii.

Podzielcie się wrażeniami po przesłuchaniu płyty i wybierzcie ulubioną piosenkę.
Edytowane przez Any_MiDelirio dnia 12.04.2014 19:29

"Siempre seré una Rebelde, de hecho cuando ponen "exRBD", ex nada, siempre seré RBD y siempre seré Mia Colucci, forever!" Anahí
Do góry  
Madridistka
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 28.04.2014 20:06
Awatar

Data rejestracji: 11.03.13

Moje ulubione piosenki z płyty to ;

Shots De Amor- ogólnie najlepszy duet Dulce <3 Jestem zachwycona ta nutką, ten klimat, muzyka, słowa i wszystko idealne. Słuchałam jej wiele razy i za każdym razem podoba mi się jeszcze bardziej Razz na początku myślałam, że kolejny duet nie wypali jednak zakochałam się w tej piosence i na nią tutaj oddałam głos.

Corazon en pausa żywa, taneczna piosenka. Jedno z największych zaskoczeń tej płyty dla mnie. Strasznie wpadła mi w ucho, lubie Dulce w takich kawałkach ;p

Dalej :

Lagrimas jest śliczne, nawet Julion mi nie przeszkadza, teledysk ma niesamowity klimat, Dulce wygląda tam rewelacyjnie.
Antes que ver el sol dopiero Corazon En Pausa przebiło ta piosenkę. Najbardziej podoba mi się teledysk, który idealnie opowiada historie, jest bardzo pomysłowy. Sama piosenka świetnie się słucha.
Yo si queria piękna ballada, autorstwa Dulce, co tu duzo mówić. Live jest jeszcze bardziej niesamowita <3
Te quedaras (ft. Frankie J) też jest okej. Chodź, wolę Lagrimas całkiem fajna piosenka Very Happy

Na temat reszty piosenek, nie wyrobiłam Sobie jeszcze zdania. Całą płytę uważam, za bardzo dobrą.
Edytowane przez Madridistka dnia 28.04.2014 20:08
Do góry  
Przeskocz do forum: