Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Marzenie Maite o karierze w kinie na razie nierealne!
 
Maite Perroni Beorlegli

Maite Perroni marzy o tym, aby w przyszłości występować na wielkim ekranie. Aktorka ma już za sobą debiut w filmie  "El arribo de Conrado Sierra" w reżyserii Rene Pereyra, w którym zagrała pierwszoplanową rolę. Projekcja aktualnie znajduje się w fazie postprodukcji i ma trafić do kin pod koniec tego roku.

Przypomnijmy, że tematem filmu jest wyzwolenie kobiet w Meksyku z lat 40-tych XX wieku. Pięć sióstr z niecierpliwością czeka na przybycie mężczyzny, który r11; jak się później okazuje jest zainteresowany tylko najmłodszą z nich o imieniu Ninfita (w tej roli Perroni). Pozostałe siostry są odrzucane nie tylko przez niego, ale i przez innych mężczyzn ze względu na swój wiek. Bowiem w tamtych latach niezamężna kobieta powyżej 22 roku życia była już uważana za starą pannę.  Każda z nich ma do opowiedzenia własną, tragiczną historię, która zadecydowała o losie "starej panny".

"Wtedy istniało wiele zasad społecznych, które nie pozwalały na działanie inne niż ogólnie akceptowane. Moja postać zrywa z tym schematem i ma odwagę postępować w odmienny sposób" komentuje Perroni.

Niestety, na razie Maite może raczej zapomnieć o awansie do świata kina. Aktorka jest bowiem związana kontraktem na wyłączność z meksykańską Televisą, co oznacza, że to wytwórnia decyduje o jej kolejnych krokach w karierze i może zobowiązać ją na przykład do występu w telenoweli, tak jak stało się to z "Cachito de cielo", telekomedii Giselle González i Roberta Gómeza Fernándeza.

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło