Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Dulce o Alguien Ha Visto a Lupita
 
Dulce María Espinoza Saviñón

Film Alguien Ha Visto a Lupita pokazuje kontrowesyjne tematy takie jak dyskryminacje czy molestowanie seksualne,ale z tonem czarnej komedii.Była członkini RBD w filmie wspierana jest przez Carmen Salinas. Dulce Maria jest dumna, że film ma zostać wydany 26 października w Meksyku oraz w Europie w połowie 2013 roku.

W filmie wystąpili także Carmen Salinas i Cristián de la Fuente. Jest to humor połączony z poważnymi problemami, takimi jak wykorzystywanie seksualne dzieci i molestowanie.

Gra bardzo silne i wyraziste kwestie takie jak nadużycia (seksualne) pomiędzy rodziną, niepewności i dyskryminacji. Wiele ważnych kwestii, ale z doskonałym nastrojem.Patrzysz na coś mocnego a po chwili zaczynasz się śmiać bo humor jest trochę czarny, trochę absurdalny jak humor Meksykanów. - powiedziała Dulce w wywiadzie.

Była członkini RBD która gra Lupitę powiedziała,ze miała wielkie wsparcie ze strony Carmen Salinas. Dodała też,ze największym wyzwaniem było opanować napady śmiechu.

To jest komedia sytuacyjna, to nie jest tak, że staramy się rozśmieszać ludzi -powiedziała Dulce Maria o filmie reżysera Gonzalo Justiniano.

Film śledzi drogę Lupity , młoda kobieta cierpi na zaburzenia psychiczne i ucieka, aby uniknąć szpitala. W czasie swej podróży z Chile do Stanów Zjednoczonych,gdzie poznaje Chepita (Carmen Salinas.),która staje się jej obrońcą i razem wyruszają na wyprawę, w której dziewczyna staje się zjawiskiem masowym po kilku cudach przypisywanych jej,ale również staje na przeszkodach, takich jak dyskryminacja i molestowanie seksualne.

Źródło : http://rbd-polonia.com/

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło