Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Dulce przed zyciem w Los Angeles
 
Dulce María Espinoza Saviñón

Aktorka i piosenkarka Dulce Maria była członkini RBD przejęła pałeczki w dążenia swojego losu i kariery. Mimo ryzyka bycia częścią reality show,pakuje swoje torby i przygotowuje się do spędzenia krótkiego czasu w Los Angeles, Kalifornia, USA.

Nawiasem mówiąc piosenkarka będzie korzystała z czasu spędzonego tam by dowiedzieć się więcej o muzyce,jak wyznała młoda artystka w wywiadzie.

Podkreśliła,ze z 21-letnim doświadczeniem,które zaczeła bardzo młodo bo w 1990 od udziału w reklamach ma luksus w podejmowaniu decyzji nawet jeżeli będzie obserwowana przez 24 godizny przez kamery,które będą rejestrowały proces twórczy w tworzeniu i rejestracji, tego co zawarte zostanie na jej drugim solowym albumie.

"To świetna okazja,aby pokazać im jaka jestem" 
Dulce Maria podkreśliła,ze niebyła w pełni optymistyczna co do początków w telewizji i ego co wydarzyło się przez 5 lat.

"RBD było produktem do telenoweli w którym nikt z nas nie mógł nic powiedzieć.Teraz jestem tylko ja i chce odnaleźć tych,którzy mnie nie znają ale i tych którzy mnie znają."-powiedziała.

Sławę zdobyła dzięki udziałowi w jednej z grup,ale była krótkotrwała praca,ale teraz czas by być solową artystką,sztuka jest wsparcie jej fanów.

"Reality jest na tej podstawie,ze widzą cię bardziej po ludzku. Uświadamiają sobie to co jest za kamerami i jak tworzy się płyty.To są mało znane aspekty ludzi, oni po prostu chcą wejść na scenie "-dodała.

Dulce Maria zapowiedziała,ze podróż do Los Angeles do wielka adrenalina po uwzględnieniu ryzyka jakie ma realityr1;

"To będzie nieuniknione aby ukryć swoje emocje złości, smutku czy radość.Jestem osoba przed którą nie da ukryć się nic.Powtarzam sobie,ze celem jest pokazanie ludziom cześć mnie i będę otwarta na krytykę,która jest częścią tego środowiska."

Młoda piosenkarka wyraziła szacunek dla naturalnych krągłości dodała też,ze odrzuca od siebie jakie kolwiek zabiegi kosmetyczne, które miały by na celu poprawienie jej budowy ciała. Dodała również:

"Będę bliżej moich fanów poprzez mały ekran. Zaskoczę powrotem tych którzy mnie znają i tych którzy znali mnie kiedyś w RBD" 

Powiedziała też,ze były w jej życiu naznaczone piosenki i,ze chciałaby przy pomocy fanów odnieść taki sam sukces z nową płytą co z pierwszą solową,która zdobyła status Platynowej płyty w Brazylii dzięki wysokiej sprzedaży.

Dulce Maria wyznała,ze bardzo kocha muzykę i pragnie występować na scenie. My postanowiliśmy zapytać ją czy ma pragnienie by posiadać dom i dziecko. Piosenkarka wyznała,ze nie wykluczała tego nigdy.

"Chce,ale nie teraz i nie dziś. W tej chwili żyje byciem wokalistką, nagrywam swój drugi album i będę częśćią reality. To zły czas,ale kiedyś na pewno"

Komentarze
#1 | Any_MiDelirio dnia 24.10.2012 10:42
Fanom nie dali odczuć, że RBD było produktem. Ja ich tak nie traktuję.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło