Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Nowe informacje o spatkaniu i reaktywacji RBD
 
RBD

INFO: Maite w wywiadzie dla "Rádio Fórmula" powiedziała, że rozmawiała niedawno z Poncho (z którym spotkała się kilka dni temu w Televisie) i oboje nie wiedzieli absolutnie nic o żadnym spotkaniu. I on powiedział jej, że zgodziłby się na spotkanie RBD i ona też zadeklarowała się, że co by się nie zdarzyło, to ona by się zgodziła!

Maite dodała, że nie miała okazji spotkać się z Pedro Damianem, nie rozmawiał on z nią ani z Poncho. Artystka sądzi, że jest zbyt wcześnie na spotkanie, ale będzie uczestniczyć w wydarzeniu jeśli ono nastąpi i Poncho też weźmie w nim udział, co sam osobiście jej powiedział. Dodała też, że spotkanie się odbędzie jeśli wszyscy się na nie zgodzą.

Prezenterzy programu żartowali, mówiąc, że zespół podczas spotkania zaśpiewa r0;Yo fui rebelder1; (Byłem zbuntowany), zamiast "Yo soy rebelde"(Jestem zbuntowany).

 INFO: Odnośnie reaktywacji RBD: Poncho powiedział już, że zgodziłby się wrócić do RBD bez namyślania się 2 razy, tak samo Christian Chavez. Dulce zrobi wszystko co powie Pedro. Maite też zgodziłaby się na powrót. Potrzebna jest jeszcze zgoda Anahí i Uckera.

źródło :http://rbd-polonia.com/

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło