Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Twitcam z Maite (31/01/2013)
 
Maite Perroni Beorlegli

Wczoraj miał miejsce twitcam z Maite Perroni, który trwał 1 i 20 minut. Zaczął się po 22, z powodu problemów z technologią.

Maite mówiła o swojej płycie,z kim chciałaby zaspiewać. Rzekła, że wyjeżda w lutym do Nowego Jorku, aby rozpocząc nagrania. W marcu coś juz powinno sie pojawić. Możliwa data premiery CD to czerwiec/lipiec na dzień dzisiejszy. Zobaczy jak to wszystko się ułoży.Wspominała prace na planie telenowel. Powiedziała, że w tym roku żadnej nie będzie. Zdradziła tez, że znalazła się w obsadzie nowego filmu. Opowiedziała anegdotę z Anahi i fanami. Pozdrowiła wiele traum krajów, i oficjalne fancluby MPW. Podziękowała za piękne wiadomości na twitterze i trendic topics. Ujawniła, że na jeden dzień chciałaby zostac astronautą. Diva zapytana o to z kim z RBD rozmawia najczęściej, odpowiedziała, że czasami z jedną osobą więcej w pewnym momencie swego zycia, a czasem z inną.

Dwa razy wymieniła nasz kraj. Podkreśliła, że chciałaby przyjechać do Polski.

Ogłosiła również finalistów konkursu 'Te dare mi Corazon', którego wygraną jest wyjazd do Meksyku i udział w nagraniach teledysku do tej piosenki. Wśród szczęśliwców znalazła się nasza rodaczka: @veroni_polonia

Oto jej video: http://www.youtube.com/watch?v=0QU5Lx4aNbY

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło