Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Dulce Maria zwierzyła się, że trochę boi się kariery solowej
 
Dulce María Espinoza SaviñónDulce Maria w poniedziałek 28 września podczas konferencji 'Tecnologia Si' wyjawiła kilka detali dotyczących jej pierwszej solowej płyty i o strachu, który się z tym wiąże.


"Moja płyta ukaże się na początku przyszłego roku. Trochę się boję, ale uważam, że jeśli robi się to co się chce, to pochodzi to z całego serca, a to czy ci się to podoba czy też nie, nie jest takie ważne gdyż jest to coś co zrobiłeś tylko i wyłącznie Ty".

Ponadto, Dulce wypowiedziała się także bliżej o pracy w karierach solowych, które niektórzy z jej ex-towarzyszy z RBD także realizują.

"Jest to coś pięknego gdyż możesz przekazać wiadomość bardziej bezpośrednio, tak jak Ty chcesz. Ja czuję się bardzo dumna z tego, że mogę z nimi dzielić tyle rzeczy, że mogę się tyle dowiedzieć gdyż cała nasza szóstka nosi w sobie kawałeczek każdego z nas".

Dulce Maria dołączyła także do listy artystów, którzy wykorzystują swoją sławę dla dobrych spraw. Z tej okazji Dulce stała się rzeczniczką kampanii skierowanej do dzieci i nastolatków, która szuka odpowiedzialnych sposobów korzystania z technologii w ramach różnych portali internetowych.

W związku z tym, protagonistka telenoweli 'Verano De Amor' zgodziła się być częścią sieci społecznych w internecie, ale z ostrożnością potrzebną ze względu na niebezpieczeństwa, które to pociąga za sobą. Ona sama już jest ofiarą przestępstwa w sieci.

"To poprzez internet ukradziono mi moją książkę, włamano mi się na e-mail, jest mnóstwo moich nieprawdziwych profili na portalach społecznościowych" - zakończyła artystka.

Źródło: zbuntowane.pl
By: Jenny

Zastrzegam sobie kopiowanie treści newsa.
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło