Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Dulce Maria na konferencji 'Tecnologia Si, łącz się z odpowiedzi
 
Dulce María Espinoza SaviñónDulce Maria wystąpiła na konferencji jako reprezentant projektu 'Tecnologia Si', zainicjowanego przez Google, Save The Children i Chicos.net, który powstał w celu promowania bezpiecznego korzystania z internetu.
Dulce przybyła na to wydarzenie w towarzystwie Pedro Damiana."Znam temat robienia czegoś aby zwalczać pornografię, i dzisiaj, po latach, widać, że może się to stać rzeczywistością i mam nadzieję, że da się to osiągnąć" - powiedziała artystka na konferencji prasowej.

"To zaszczyt brać udział w tym projekcie, gdyż myślę, że każdy powinien przyczynić się do tej pracy, gdyż dzieci są przyszłością nie tylko Meksyku, ale i całego świata. 'Si' jest bardzo dobrą edukacją. To oczywiste, że są lepsi obywatele do reprezentacji tego projektu, ale myślę, że dzieciaki mnie wysłuchają, bo mnie znają i wiedzą, że przesyłam im dobrą wiadomość".

María Josefina Meléndez Carvajal, z Save The Children, powiedziała, że wybór Dulce Marii na twarz projektu był łatwy, gdyż jest ona dziewczyną o nieskazitelnej karierze i postacią, którą młodzi ludzie mogli poznać poprzez jej popularność i osobowość i wierzą, że spełnia ona dobrą rolę.

Google i Save The Children wczoraj odsłoniły zasady konkursu, który oficjalnie się rozpoczął, a zakończy się 15 grudnia, do kiedy to można przysyłać filmy, które mają promować właściwe i odpowiedzialne korzystanie z internetu i technologii wśród młodzieży.

'Tecnologia Si' łączy się z odpowiedzialnością, jest to konkurs dla młodzieży pomiędzy 13 a 18 rokiem życia, który zaprasza do uczestnictwa poprzez nakręcenie filmików, których czas trwania nie przekracza 1,5 minuty i ma dowolny format, a zwycięzcę poznamy w lutym 2010 roku.

Źródło: zbuntowane.pl
By: Jenny

Zostrzegam sobie kopiowanie treści newsa.
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło