Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
INFO: Ruszyła oficjalna strona internetowa fundacji Dulce Marii
 
Dulce María Espinoza Saviñón
www.dulceamanecer.com.mx

Dulce Amanecer to fundacja założona i kierowana przez aktorkę, piosenkarkę i autorkę tekstów Dulce Marię, która została stworzona dla celów społecznych i ochrony środowiska. Fundacja utrzymuje się z pracy ludzi, którzy tak samo jak ona, są zaangażowani w pracę na rzecz pomagania światu, nie tylko poprzez wkład ekonomiczny, ale także poprzez zaangażowanie się w życiu codziennym.
Obecnie fundacja Dulce Amanecer jest na etapie pozyskiwania funduszy poprzez loterię przedmiotów należących do Dulce Marii, jak np. obrazów i rysunków namalowanych przez nią. Niektóre z nich zostały opublikowane w wydanej w lutym 2008 r. książce Dulce Marii "Dulce Amargo".

Misją fundacji jest organizowanie, zapraszanie wszystkich do aktywności działania dla dobra wspólnoty, wspieranie instytucji poprzez wkłady finansowe, loterie i darowizny.

W trakcie działania fundacji, przyczyni się ona do pomocy w sprawach socjalnych jak wsparcie dla fundacji dla dzieci, przedszkoli i placówek opiekuńczych.

Ma ona także na celu przyczynienie się do ochrony środowiska poprzez kampanie zalesiania terenów.

Wsparcie dla fundacji opiera się na młodzieży, która aktywnie urządza zbiórki, sadzi drzewa i daje uśmiech w miejsca, gdzie wcześniej nie było miłości... jak żłobki, schroniska dla ludzi, opieka społeczna itp. Jako młodzi ludzie powinnyśmy postarać się dawać przykład innym, jako, że młodzież jest przyszłością jutra, dlatego chcemy wpoić dzieciom potrzebę martwienia się o swoje środowisko i nie tylko obserwować, ale działać na rzecz lepszego świata.

Fundacja Dulce Amanecer narodziła się dzięki przekonaniom Dulce Marii, która od lat angażuje się w sprawy socjalne, i mimo, że ma tylko 23 lata, zdecydowała się jeszcze bardziej zaangażować w działalność społeczną i pomóc tym, którzy tego najbardziej potrzebują, wspierać ważne sprawy oraz samotne kobiety wychowujące dzieci, gdzie Dulce także pragnie rozpocząć swoje działania. Tak samo jak przesyłanie miłości całemu światu, pomaganie młodym ludziom w odnalezieniu wewnętrznego spokoju i namawianie, aby zawsze walczyli o swoje marzenia.

Swoje pierwsze działania fundacja rozpoczęła poprzez uczestnictwo Dulce Marii w kampanii 'Tecnologia Si', wspierającej bezpieczne używanie internetu przez dzieci oraz sprzedaż farby do włosów marki Garnier używanej przez Dulce Marię, którą można nabyć już na terenie Meksyku, a poprzez nabycie której wspiera się akcję sadzenia drzew, w której udział wzięła także Dulce Maria.

Już niedługo na oficjalnej stronie w zakładce 'Rifas & Donaciones' znajdą się artykuły, które będą przedmiotami loterii.

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło