Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
"Bardzo chciałabym zagrać czarny charakter"
 
Maite Perroni Beorlegli

Niedługo wyda swój pierwszy album solowy w Brazylii, Maite Perroni mówi, że kocha grać w telenowelach w kraju. Mówi także, że nie wyklucza powrotu zespołu RBD.

Po trzech latach od swojej ostatniej wizyty w Brazylii, Maite Perroni wróciła do kraju, aby promować swój pierwszy solowy album, Eclipse de Luna, wydany w Meksyku. Meksykańska gwiazda zadbała o to, aby pozdrowić fanów, którzy czekali na nią na lotnisku w Guarulhos w Sao Paulo.

Ta sama scena powtórzyła się, kiedy przybyła do studia SBT do programu Domingo Legal. Perroni wychyliła głowę z okna dachu limuzyny, którą jechała do programu i pomachała do swoich fanów, którzy byli zachwyceni widząc swoją idolkę z bliska.

Zadowolona z nowego etapu, gwiazda udzieliła ekskluzywnego wywiadu dla MINHA NOVELA i rozmawialiśmy o nowej płycie, którą niedługo wyda w wersji tylko dla Brazylii, z udziałem Luan'a Santany i Thiaguinho i trafi do sklepów w dniu 5 listopada. Oczywiście również mówiła o projektach dla telewizji oraz o plotkach o możliwym powrocie fenomenalnego RBD.

Jak nagrywałaś swój pierwszy solowy album?

- Żyłam przez pięć miesięcy w Nowym Jorku. Przygotowywałam płytę, wybierałam utwory i komponowałam nowe. Teraz czuję, że mogę podzielić się nimi z moimi fanami. Mam nadzieję z całego serca, że im się podoba. I wkrótce płyta będzie w Brazylii. Myślę, że Ecllipse de Luna jest jedną z moich ulubionych płyt (śmiech).

A jak mieszkało ci się w Nowym Jorku ?

- To było niesamowite ! Studiowałam bardzo ciężko i dbałam o siebie. Miałam okazję poświęcić się w stu procentach tej pracy. Byłam bardzo szczęśliwa !

Masz w projektach, aby powrócić do telenowel ?

- Dostałam kilka propozycji, ale nie przyjęłam ich. Moim priorytetem jest w tej chwili moja płyta. A później tak, chcę wrócić do telewizji.

Jaka rola najbardziej ci się podoba ?

- Bardzo chciałabym zagrać złą osobę. Czarny charakter.

Jeśli dostałabyś zaproszenie do zagrania w brazylijskim serialu, zgodziłabyś się ?

- Chciałabym ! Nagrywanie telenowel w Brazylii jest czymś, co mnie zachwyca.

Ciudado con el Angel jest właśnie emitowane w Brazylii. Co zapadło ci najbardziej w pamięć ? (zostało nagrane w 2008 roku)

- Jest to ważna telenowela w mojej karierze. To był mój pierwszy bohater i mam wspaniałe wspomnienia. To była praca, którą się cieszyłam i to był bardzo szczególny charakter. Nie mam wątpliwości, że jest to jedna z najważniejszych telenowel, jakie kiedykolwiek nagrałam.

Jak grało się u boku przystojnego Williama Levy jak i Juan'a Miguel'a ?

- Wooow ! To była zabawa ! William jest bardzo charyzmatyczny ! Jest świetnym partnerem na scenie. I tworzyliśmy dobrą parę. Byliśmy bardzo zadowoleni z projektów, nad którymi pracowaliśmy razem (zagraliśmy w Triunfo del Amor, w 2010 roku)

Pedro Damian (dawny producent Rebelde) mówił o możliwym powrocie RBD. Możliwa jest reaktywacja?

- Nie wiem. Myślę, że to zależy od chęci wszystkich. W tym momencie nie wiem, czy jest to możliwe. Ale bardzo bym chciała !

 

źródło: www.maite-perroni.blog.pl , www.mdemulher.abril.com.br , www.RBD-online.com

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło