Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Maite zaczyna od zera ze swoją płytą !
 
Maite Perroni Beorlegli

 

Kobietą szczęśliwą, tak się czuję Maite Perroni, ponieważ wie, że odniosła sukces i spełniła się jako aktorka oraz udało jej się ponownie odzyskać publiczność jako piosenkarka z jej pierwszym solowym albumem "Eclipse de Luna".

Maite postanowiła rozpocząć tę nową przygodę w rytmach bachaty z zamiarem oferowania czegoś innego publiczności, choć wiedziała, że będzie to wyzwanie, jej pierwszy singiel "Tu y Yo" pojawił się na szczycie list przebojów.

- Mam zamiar zacząć od muzyki, zaczynam solo, wracam w ten sposób, ale na szczęście w poprzednich latach zdążyłam zbliżyć się do społeczeństwa i teraz mogę podzielić się z publicznością tym projektem i tym etapem - powiedziała w wywiadzie była RBD.

- Tak pomogły mi w tym różne telenowele i mam świadomość tego, że wracam do początku, ale na szczęście od miejsca, gdzie przez lata przybliżałam się do publiczności i co teraz pozwala mi przybliżyć się do nich jako piosenkarka - powiedziała Maite.

"Eclipse de Luna" to album pełen emocji, ponieważ to zawsze było wyzwaniem w jej karierze. Pomysł by stworzyć go w rytmie bachaty powstał w rozmowie z kompozytorem Carlosem Lara.

- Chciałam stworzyć płytę latino, w tamtym momencie zasugerowali mi by zrobić jedną piosenkę w rytmie bachata to była propozycja, która została w kompozycji, stworzyliśmy utwór, wyprodukowaliśmy, nagraliśmy i z tym pomysłem udaliśmy się do wytwórni, zrobiliśmy coś innego, co spodobało się im - powiedziała Maite

- W rezultacie osiągnęliśmy wiele połączeń i gatunków takich jak vallenato, ballady, pop, jest wszystkiego po trochu, ale to z bachatą odważyłam się zrobić pierwszy krok.

Gwiazda telenowel takich jak " Triunfo del Amor" , w którym współpracowałą z Williamem Levy, powiedziała, że do końca roku będzie skupiona na promowaniu swojego najnowszego albumu,

- Czuję się szczęśliwa, ponieważ najpierw byłam pobłogosławiona odnajdując swoją pasję w życiu i odkryłam swoje powołanie do muzyki, aktorstwa, co było doskonałym uzupełnieniem, które pozwoliło mi nadal się rozwijać - powiedziała z przekonaniem

I choć w przyszłości nie ukrywa, że chciałaby zagrać w filmie, pojawić się w kinie i jest to jedno z jej marzeń do spełnienia, to teraz Maite będzie poświęcona tylko muzyce.

- Jestem szczęśliwa, ponieważ otrzymałam wiele sympatii, miłości od ludzi, z którymi dzielę różne projekty, etapy i krok po kroku dorastaliśmy razem - powiedziała wokalistka, która podpisywała autografy dla swoich fanów w mieście Monterrey w ostatni czwartek.

 

źródło: www.maite-perroni.blog.pl

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło