Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Łzy Dulce Marii nie mają granic
 
Dulce María Espinoza Saviñón

Na tym albumie wokalistki znajdziemy duety z Naty Botero i Julionem Alvarez. Jej pierwszy singiel Lagrimas już przekroczył milion wyświetleń, a jak wiemy Sin Fronteras, płyta Dulce Marii ukaże się 8 kwietnia 2014 roku , na początku stycznia wyda jeszcze swój drugi singiel oraz teledysk.

Jest czas na wszystko, płyta jest gotowa od kilku miesięcy, ale są rzeczy, które nie zależą ode mnie, są strategie, jeśli zależałoby to ode mnie, płyta już by była, ale trzeba zachować jeszcze trochę cierpliwości - powiedziała wokalistka podczas wywiadu.

Wyznała, że Sin Fronteras mogłoby nazywać się Extranjerą (nazwa jej pierwszego albumu jako artystki solowej), dosłownie, ponieważ ma w sobie wiele krajów, kultur i instrumentów z całego świata. Wokalistka Ya No jasno powiedziała, że piosenka Lagrimas była tylko eksperymentem muzycznym i bynajmniej nie zamierzała zmieniać gatunku pop na zespołowy:

Ludziom naprawdę się to spodobało, bo to połączenie, czegoś innego, wniosek wyciągają moi fani, to było zupełnie inne doświadczenie.

Spodobało mi się łamanie schematów, chciałam pokazać swoje meksykańskie korzenie, jest to z pewnością najbardziej ryzykowna piosenka z płyty, bardzo podoba mi się typ "zespół" , lubię chodzić na takie koncerty, szanuję go, ale moim typem jest pop.

I nie tylko jest duet z Julionem Alvarez w tej produkcji, uczestniczyła również w tym Naty Botero "Shots de amor" , Frankie J i Manu Gavassi - brazylijska piosenkarka. Pracowała z Coti Sorokin, który powiedział:

To była bardzo ciekawa praca z nią, jest bardzo profesjonalna, bardzo szczegółowa z dużą wiarygodnością, jako artystka, utwory mają dość szczególną istotę, jest to pop zupełnie inny.

Z RBD osiągnęła wiele krajów, z których nie wyobrażała sobie kiedykolwiek odwiedzić, w którym są jej fani i czekają na jej wizytę:

Chciałabym uszanować kraje, które wspierają mnie i dać im miejsce dla tych, którzy stale wspierają moją karierę.

Jeśli chodzi o ponowne spotkanie grupy powiedziała:

Ci, którzy rozpoczęli to zamieszanie byli fani, potem prasa, a następnie Pedro Damian, ale teraz każdy jest w swojej karierze, prawda jest taka, że nie było między nami żadnej rozmowy, ale nie wyklucza się, że kiedyś możemy to zrobić.

źródło: www.rbd-online.com

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło