Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Maite nie czuje "społecznej presji"
 
Maite Perroni Beorlegli

Z powrotem w Brazylii, aby promować swój pierwszy solowy album Eclipse de Luna , aktorka i piosenkarka Maite Perroni ze spokojem podeszła do napiętego harmonogramu spotkań, wywiadów, spotkań z fanami i udziału w show Thiaguinho.

Ta podróż była bardzo emocjonująca. Cieszę się moimi fanami i dzieleniem się uczuciem z publicznością Thiaguinho. Bardzo go szanuję - powiedziała Maite, która stworzyła z piosenkarzem duet Inexplicable.

Gwiazda, która pomiędzy 2004 a 2009 rokiem doświadczyła szalonego tempa fenomenu RBD, teraz znajduje się na etapie naznaczonym dojrzałością.

Ważne jest, aby mieć chwilę dla siebie i być w stanie się zrelakować. Lubię zamknąć drzwi od pokoju, zapalić świeczki i siedzieć w ciszy, ładując swoje baterie - powiedziała Meksykanka.

Po rozpadzie grupy RBD, zajęło jej 4 lata określenie swoich artystycznych wyborów.

Teraz znam samą siebie lepiej, jako indywidualność i śledzę swoją drogę. Długo przygotowywałam ten album, który zawiera rytmy głównie latynoskie i w stylu pop - wyjaśniła

Maite jest w stanie pogodzić się z faktem, że przekroczyła próg 30 lat.

Nie mam problemu z moim wiekiem. Nie czuję społecznej presji, aby wyjść za mąż albo mieć dzieci. Niech się dzieje, co ma być. Jestem dumna ze swojej historii - zadeklarowała dyskretna jeśli chodzi o życie uczuciowe.

Jestem szczęśliwa, w chwilach szczęścia w każdym calu. Czuję się spełniona i zostawcie moją prywatność tylko dla mnie - podumowała.

 

źródło: www.maite-perroni.blog.pl

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło