Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Dulce motywuje do nauki angielskiego
 
Dulce María Espinoza Saviñón

Piosenkarka Dulce Maria będzie pierwszą gwiazdą, która przyłączyła się do kampanii Televisa Foundation Live the Dream (Żyj Marzeniami), inicjatywa mająca na celu studiowanie języka angielskiego (English Language Learn, ELL) w szkołach publicznych w kraju.

Według rzeczników organizacji, ex członkini RBD (Rebelde) będzie prowadziła wykłady w szkołach o tym, co rzeczywiście wiąże się w poszukiwaniu swoich marzeń oraz będzie motywować uczniów do nauki języka angielskiego by nie zaniedbywać i kontynuować naukę.

W rozmowie, która odbędzie się dzisiaj (09.12), w szkole Burbank Gimnazjum w Huston, w Teksasie, będzie również uczestniczyć profesor i dyrektor Programu Rozwojowego Psychologii na Uniwersytecie w Huston, Arturo Hernandez.

To spotkanie będzie pierwsze z serii, która będzie się ciągle rozwijać w ciągu najbliższych miesięcy Fundacji Televisa, organizacja należąca do grupy Televisa utworzonego w tym roku w celu promowania edukacji wśród latynoskiej młodzieży.

Poprzez tę inicjatywę organizacja powoła Latynoskie gwiazdy, którzy poprzez swoje doświadczenia i przezwyciężenia inspirują uczniów do definiowania swoich celów i jak pracować by je osiągnąć.

Jest prawie 5 milionów osób zaklasyfikowanych studentów języka angielskiego w Stanach Zjednoczonych - powiedział dyrektor fundacji, Alejandro Villanueva, odnosząc się do uczniów w szkołach publicznych, z klas K-12, którzy również uczą się języka angielskiego (ELLs)

Druga edycja Live the Dream odbędzie się w Los Angeles 12 grudnia, a gościem będzie aktorka Angelica Vale.

źródło: www.rbd-online.com

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło