Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
To oni wyróżnili się z zespołu !
 
RBD

Poznali sukces w grupie i kiedy wreszcie nadeszło nieuniknione rozstanie, każdy z nich chciał dążyć ku sławie i fortunie, jednak zazwyczaj tylko jednemu się to udawało. Najlepszym przykładem jest: 'N Sync - Justin Timberlake, Kabah - Maria Jose, Destiny's Child - Beyonce i Timbiriche - Paulina Rubio.

RBD, Anahi i Maite Perroni

RBD było fenomenem XXI wieku nie tylko w Meksyku, ale także w wielu innych państwach Ameryki Łacińskiej czy Europy. Nigdy byśmy nie pomyśleli, że grupa stworzona na potrzeby telenoweli może osiągnąć taki szeroki zasięg jak ta szóstka; jest to coś z pewnościa niespotykanego w Meksyku. Prawdą jednak jest, że projekt ten był bardzo dobrze zaplanowany i zarządzany, nie miał prawa nie zatryumfować.

Ich sukces był zarówno tak przytłaczający, jak i ulotny, trwał pare lat. Jednak po rozpadzie nie jeden, ale dwóch członków zespołu mogło osiągnąć więcej niż pozostali koledzy z zespołu; tymi osobami były Anahi i Maite Perroni.

Anahi powróciła na listy pop z trzema nowymi singlami, które stały się międzynarodowymi hitami, uzyskując bardzo dobre przyjęcie od publiczności pop, ponadto poświęciła się telewizji zyskując główną rolę i status międzynarodowej gwiazdy. Z kolei Maite po rozpadzie grupy rzuciła się w wir pracy przy telenowelach zyskując pozycję ulubienicy publiczności, i by jakiś czas temu wydać swoją pierwszą płytę jako solistka, tym razem z rytmami bachata, zyskując aprobatę swoich popowych fanów oraz uzyskując nową publiczność. Christopher i Christian również próbowali. Skończyli na próbowaniu.

źródło: www.maite-perroni.blog.pl

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło