Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
RBD powróci w 2015 roku !
 
RBD

Ponowne spotkanie, na które czekają fani RBD pojawi się, ale dopiero w 2015 roku, kiedy to Anahi, Dulce Maria, Christian, Christopher i Alfonso wrócą by śpiewać i tańczyć dla nich.

Ich producent i twórca Pedro Damian skomentował, że zmierzał do tego, aby pojawili się już razem w 2014 roku , kiedy piosenkarze powoli wracają na sceny, jednak jest to niemożliwe, przez to ten pomysł został przesunięty.

" Rozmawialiśmy nawet z wytwórniami oraz rozmawiałem z Televisą, ale jest to trochę i w tym momencie jest to mało prawdopodobne, aby stało się to w tym roku. Drzwi są otwarte dla następnego roku, gdy spotkanie jest bardziej realne " - powiedział Damian

Rozmawiał już ze wszystkimi osobami oraz z producentem, który przesunie inne projekty na teraz, by w 2015 naszkicować harmonogramy.

" Muszę przekonać niektórych " - dodał śmiejąc się

" Nie jest to łatwe, zwłaszcza, że wymaga to wiele wysiłku przekonać kogoś do innej pracy, problemem w tym jest harmonogram" - nadpomknął Damian

" Maite zaczyna telenowelę, Dulce Maria ma zobowiązania, jako piosenkarka, Alfonso jest w Kolumbii. Każdy ma swoje projekty. Anahi jest również w (jakimś) procesie"

Fani RBD piszą do Damiana przez media społecznościowe z prośbą o spotkanie, nawet jeśli plany są w 2015 roku, powiedział, że w połowie tego roku rozpocznie montowanie filmu dokumentalnego o zespole.

" Jest to kolejny projekt dla fanów zespołu, pracujemy w tej chwili, to jest nowy dokument nigdy nie opublikowany, o działaniach zewnętrznych, jakie prezentują grupy i serial Rebelde i cała reszta" - powiedział Damian

" To będzie bardzo interesujące, ponieważ mamy dużo materiału, właśnie pracujemy, mamy juz prawie 400 godzin "

Producent obiecał opublikować niepowtarzalne chwile, których fani członków RBD nigdy nie widzieli.

" Trzeba dokonac bardzo starannej pracy, która spraw na tyle ciekawy dokument, który spełni oczekiwania fanów i odbiorców " - powiedział

" Będzie bardzo wiele osobistych rzeczy, czasem ryzykownych, czasem śmiesznych, oczywiste jest to, że fani nie mogli tego dostrzec, ponieważ byli z drugiej strony, oglądając koncert, ale są też intymne chwile bardziej osobiste"

źródło: www.rbd-online.com

 

Komentarze
#1 | oldzia dnia 21.01.2014 15:14
IDEALNIE! Smile
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło