Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
I i II promo "La Gata"
 
Maite Perroni Beorlegli

Esmeralda „La Gata” (Maite Perroni) jest 12-letnią dziewczynką, która mieszka w biednej dzielnicy i w nędznych warunkach. Od dziecka przyjaźni się z Pablem (Daniel Arenas), 15-letnim chłopcem z bogatej rodziny, który broni ją przed szyderstwami i atakami ze strony innych dzieci.

Pablo współczuje Esmeraldzie, której dokucza podła doña Rita (Pilar Pellicer), stara wyzyskiwaczka, która wykorzystuje Esmeraldę i Centavito (Pierre Louis) każąc im sprzedawać lub żebrać o jedzenie. Oczywiste, że doña Rita dba wyłącznie o swoją wnuczkę Inés (Alejandra Robles Gil), córkę swojego syna „Tilico”, którego skazano na wiele lat więzienia za popełnione przestępstwa.

Esmeralda dorasta jak dzikie zwierzątko, ale ma w sobie słodycz i urok, które czynią ją wyjątkową. Tak przetrwała życiowe zawirowania.

Kiedy Pablo dowiaduje się, że Esmeralda nie potrafi czytać ani pisać, postanawia ją nauczyć, ale w tajemnicy przed swoją matką Lorenzą (Laura Zapata), która pogardza Esmeraldą, ponieważ chce, aby jej syn Pablo ożenił się z Mónicą Lascurain (Paloma Ruiz de Alda), jedyną kobietą, którą ona uważa za godną jej syna.

Śledźcie również oficjalne konta na portalach społecznosciowych: @LaGata_OfLa Gata Oficial

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło