Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Dulce dla magazynu NUEVA
 
Dulce María Espinoza Saviñón

Dulce w trakcie sesji: https://www.youtube.com/watch?v=zfTnf1q2QpY

W wywiadzie dla magazynu NUEVA, Dulce Maria mówi, iż w świecie artystycznym znalazła się dzięki siostrom, gdyż towarzyszyła im, gdy te nagrywały reklamy i śpiewały w zespole dziecięcym. Mama zawsze wspierała ja w jej dążeniach, natomiast tata był na początku niezadowolony, że córka musiała być odpowiedzialna już od małego. Później zaakceptował jej drogę i wspierał ja tak jak rodzicielka. Kompozytorka zapytana, o to czy była trudnym dzieckiem, zaprzeczyła twierdząc, że od zawsze miała silny charakter. Pomogło jej to w szkole, kiedy niektórzy nie chcieli przyjaźnić się z nią, bo często jej nie było. Chociaż gdy tylko mogła nadrabiala zaległości nie wagarowała. Na pytanie o stosunek do zarabiania własnych pieniędzy od dziecka, odpowiedziała, że wtedy nie patrzy się na to, tak jak teraz, ale to przyjemne uczucie.

Artystka sprawia rodzinie prezenty za zarobione pieniądze. Lubi własnie w ten sposób inwestować pieniądze niż wydawać na ubrania, czego zdaży jej się żałować. Jeśli chodzi, o RBD, temat który zawsze pojawia się wywiadach, gwiazda podkreśla, że jest dumna z bycia częścią grupy, ale jednocześnie był to etap, w którym najwięcej wycierpiała, ponieważ pracowała zamknięta z dala od rodziny, przyjaciół i bardzo często - ojczyzny. Nie miała własnego życia. Nie zniosła by ponownie tego rytmu pracy. Mimo, że lubi spędzać czas z bliskimi, Meksykanka potrzebuje także czasu dla siebie, aby odpocząć, pomyśleć i pisać. Chciałaby też wrócić do malowania, ponieważ sprawia jej to przyjemność. Kolejnym tematem był jej strach przed lataniem. Wspomniała pewien incydent w trakcie lotu, podczas którego była przerażona. Myślała, że ociera się o śmierć.

Była wtedy w samolocie ze swoim manager`em Luisem Luisillo i z Poncho Herrera. Skłoniło to pytającego o dowiedzenie się czegoś o relacjach zainteresowanej z jej eks. Czerwonowłosa aktorka powiedziała, że nie wierzy w przyjaźń po miłości, chociaż żaden z nich [ani Poncho ani Memo Ochoa] nie był niewierny. Natomiast zachowywali się wobec niej nie w porządku i mieli wahania nastrojów. Teraz są dla niej przeszłością. Jest szczęśliwa ze swoim obecnym chłopakiem [Luisem Rodrigo Reyesem], który ją mocno wspiera. Zapytana o ślub i dzieci, odrzekła, że chciałaby założyc rodzinę między 34 a 39 rokiem życia. Zrobiłaby wtedy przerwę w karierze. Marzy o córce. Pragnie wziąć ślub w białej suknii i twierdzi, iż zrobienie tego później jest bardziej świadomą decyzję, kiedy człowiek ma już jakieś doświadczenie. Uważa także, że lepiej skończyć relację, gdy ma się zamiar zdradzić, bo to oznacza, że nie jest się zakochanym tak naprawdę w danej osobie. Rozmówca naszej idolki, zauważył szczuplejszą talię u niej, co Dul wyjaśniła zmianą diety, spowodowaną problemami żołądkowymi i intentywną pracą nad sztuką "La era del Rock". Wywiadujący był ciekawy dlaczego nazywają Dulce Marię - wampirzycą. Wyjaśniła, że często rozmawiała z fanami na Twitterze o świcie. Ponadto, w nocy gdy wszystko jest w ciszy, przychodzi jej do głowy wiele pomysłów. Spotkanie zakończyło się 2 pytaniami o konto na wspomnianym portalu społecznościowym. ExRBD zapewniła, że jest bardziej ostrożna w swojej ekspresji. Sądzi, że nie można wierzyć ani w to, że jest się najlepszym ani w to, że jest się nikim.

Źródło zdjęć: twitter.com, opracowanie wywiadu: Any_MiDelirio;

NIE KOPIOWAĆ!!!

Komentarze
#1 | Admin dnia 28.12.2014 05:41
Piękne nogi piwo
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło