Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Maite Perroni, nikt jej nie przyćmi - wywiad dla mundoespanico
 
Maite Perroni Beorlegli

Maite Perroni przeżywa chwile osobistego i zawodowego spełnienia oraz satysfakcji. I to, że uznawana jest obecnie za jedną z najbardziej pożądanych meksykańskich postaci w Stanach Zjednoczonych i Ameryce Łacińskiej. Została zakwalifikowana do 10 najpiękniejszych twarzy na świecie, wraz z Emmą Watson, Jennifer Lawrence i Natalie Portman. Ponadto, telenowela „La Gata” (Univisión) jest na pierwszym miejscu oglądalności w krajach takich jak Peru, gdzie udało jej się osiągnąć 23.4 punkty, a w Meksyku była jedną z najchętniej oglądanych. I jakby tego było mało, jej debiutancki album „Eclipse de Luna” ulokował się na samych szczytach list przebojów. Obecnie promuje „Todo lo que soy”, swój czwarty singiel, który nagrała w duecie z Hiszpanem, Alex`em Ubago.

ALEJANDRO GONZÁLEZ BAÑUELAS: Co takiego podoba ci się w bachacie?

MAITE PERRONI: Jest to gatunek muzyczny, który od zawsze mi się podobał, który szanuję, który mnie pobudza i bardzo motywuje. To bardzo romantyczny gatunek, z ukrytą zmysłowością, jest w nim romantyzm, miłość, latynoski piękny muzycznie wyraz. Zawiera wszystkie latynoskie dźwięki.

AGB: Co sądzisz o tym, że jesteś już określana jako reprezentantka bachaty, wraz z Prince Royce i Romeo Santos’em?

MP: To bardzo miłe uczucie, ponieważ ludzie docenili naszą pracę, którą wykonaliśmy z wielką starannością, bo jako że nie jestem z Dominikany, to trudno jest grać gatunek, który nie pochodzi z twojego kraju i twoich korzeni. Fakt, że jestem uznawana za kobiecą reprezentantkę bachaty sprawia mi ogromną radość, jednocześnie szanuję przy tym artystów, którzy go reprezentują.

AGB: Pracujesz już nad swoją kolejną płytą?

MP: Właśnie zaczynamy ją tworzyć. Kończę obecnie promocję utworu „Todo lo que soy”, z którym zamykam cykl „Eclipse de Luna”.

AGB: Jakie wyzwania postawiło ci granie w „La Gata”?

MP: Jest to postać, która się broni i stawia czoło światu. Życie stawia jej wiele wyzwań w miłości, w jej sytuacji ekonomicznej i jej niezależności kiedy to przez wypadek zostaje sparaliżowana.

AGB: Czego nauczyłaś się pracując na wysypisku śmieci?

MP: Jest to praca, styl życia. Przebywanie na wysypisku jest dosyć ciężkie, ponieważ jesteś otoczony śmieciami, różnymi rodzajami zakażeń, jako że krąży w powietrzu wiele wirusów.

AGB: Łatwo podnosisz się z porażek?

MP: Owszem. Zawsze należy iść na przód, nie możesz siedzieć i płakać, to strata czasu.

AGB: Czy Meksyk ma to na co zasługuje?

MP: Może mieć znacznie więcej, jest to kraj który ma absolutnie wszystko, ale są rzeczy, które powinny ulec poprawie.

AGB: Linia odzieżowa Maite Perroni Collection w Stanach Zjednoczonych jest dostępna w 335 sklepach, jest to linia „casual” (na co dzień), bardzo przystępna, której cena waha się pomiędzy 5 a 12 dolarów. Praca zespołowa?

MP: To jest podstawa, należy bawić się tym i cieszyć ze swoimi współpracownikami, ponieważ jeśli wszyscy robimy to co lubimy, dlaczego miałoby źle wypaść?

 

 

źródło: maite-perroni.blog.pl

tłumaczenie: Elena

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło