Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Maite zaprzecza spotkaniu RBD.
 
Maite Perroni Beorlegli

1. Jak się czujesz?

Czuję się bardzo szczęśliwa w pomyślnym momencie, ponieważ mam to szczęście, że robię to co lubię i jednocześnie szczęście dzielić się tym z tymi, których najbardziej kocham.

2. „Todo lo que soy” jest utworem, który spodobał się twoim fanom. Jak się z tym czujesz?

Cieszę się, że został dobrze przyjęty, współpraca z Alex`em była wspaniała. On był tym, który zgodził się wykonać gatunek zupełnie odmienny dla niego, to również jest coś wyjątkowego. Jest to romantyczna piosenka, która mówi o chęci odzyskania tej wielkiej miłości i jest idealna, aby przejść do pożegnania tej pierwszej płyty, która pozwoliła mi zrobić pierwszy krok w muzyce.

3. Planujesz realizację trasy koncertowej w tym roku?

Chcę dotrzeć wszędzie z moją muzyką, móc być w Hiszpanii, Chorwacji, Grecji, Argentynie, Brazylii i wielu krajach gdzie były pozytywne recenzje i spodobała się moja płyta. Ale wszystko ma swój proces w tym momencie przedstawiam osobom i organizatorom, aby poznali mój projekt. Mającwięcej piosenek, które nadal kompletuję, aby któregoś dnia powiedzieć robimy trasę koncertową. Jestem pierwsza, która chciałaby zrobić turnee po całym świecie.

„Z moją linią odzieżową chcemy sprawić, aby kobieta poczuła się dobrze”

4. Jakie masz inne projekty?

Pod koniec 2014 roku uruchomiliśmy linię odzieżową w niektórych sklepach w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych i Puerto Rico. Wraz z zespołem projektantów sprawdzamy co dzieje się w modzie, jakie są trendy i dostosowujemy je do realnego świata i prawdziwych kształtów kobiecego ciała. Dla mnie to bardzo ważne, aby podzielić się z kobietami, że nie wszystko jest takie jak wychodzi na zdjęciu w magazynie z kobietą po Photoshopie na idealnej okładce. My kobiety mamy różne kolory skóry, wzrosty i kształty. To czego pragnę to, aby wraz z przystępnymi cenami mogły odnaleźć tę wygodę, osobowość i sprawić, aby kobieta poczuła się dobrze, akceptując siebie taką jaka jest.

5. Pojawiły się pogłoski o możliwym ponownym spotkaniu grypy RBD. To prawda?

Nie ma żadnego ponownego spotkania, na tę chwilę wszyscy mamy przyjacielskie relacje, ale gdzie każdy żyje swoim życiem, ma swoje własne projekty i priorytety, a nie jest to moment w którym nasze priorytety się spotykają. To co jest zgodne to to, że jesteśmy 6 osobami, które wspólnie przeżyły tak wiele rzeczy, że się kochamy, mamy do siebie empatię i ogromnie wielką sympatię.

 

źródło: starmedia.com, tł. maite-perroni.blog.pl

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło