Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Maite w "Sabado Gigante"
 
Maite Perroni Beorlegli

W sobotę, o 21:25 czasu EST, Maite Perroni pojawiła się w programie SABADO GIGANTE, gdzie udzielała wywiadu prowadzącemu - Don Francisco.

D.F.: Telenowela "La Gata" kończy się w przyszłym tygodniu. Jesteś bardzo zadowolona ze swojej postaci - Esmeraldy.

MP: Tak jest. Esmeralda była bardzo piekną postacią. Ten projekt dawał mi dużo satysfakcji. Pozwolił mi cieszyc się istotą tej postaci w miejscu autentycznym, które ożywiło tę historię. Jest to wysypisko śmieci w mieście Meksyk, które nasyciło nas doświadczeniemi, naukami, zapachami, wrażeniami, mocnymi prawdziwymi historiami, którymi staraliśmy się podzielić w tej telenoweli.

DF: Esmeralda to dziewczyna biedna, która żyje na tym wysypisku i przez swój dziki charakter zwie się "La Gata". Ma miłość niemożliwą - Pabla, Daniela Arenasa. Jak Ci się z nim pracowało, musiałaś go całować wiele razy?

MP: Oczywiście. Daniel jest wspaniałym towarzyszem. Praca przy jego boku była dla mnie zaszczytem, ponieważ jest to mężczyzna pełen szacunku, szarmancki, uprzejmy, wychowany, dotrzymuje słowa. Tworzy bardzo dobrą ekipę. Można z nim świetnie pracować, bo oboje byliśmy 100 procentowo oddani naszemu projektowi i mamy piękna przyjaźń.

DF: Telenowela odniosła spory sukces. Muzyka też była dosyć udana.

.......

Aktualny chłopak Maite jest Chilijczykiem. Urodził się w Osorno. Ma chorwackie korzenie.

MP: Jesteś bardzo dobrze poinformowany.

DF: Urodził się 16 marca 1977 roku. Produkował dla Kudai, Super Nova, Stereo 3. To znani chilijscy artyści. Jak ty go poznałaś?

MP: Poznałam go ponieważ, Warner, wydawnictwo z którym tworzyłam Eclipse De Luna, w momencie w którym dyskutowaliśmy jak doprowadzimy to przedsięwzięcie do końca, zdecydowali, że Koko Stambuk będzie najlepszą opcją. Także znałam go i jego pracę, wiedziałam o nim. Zaczęliśmy razem pracować nad tym projektem, komponować, wybierać tematy. I tak powstało Eclipse De Luna.

DF: Jak długo jesteście razem jako para?

MP: Już trochę ponad rok.

DF: I myślisz o czymś bardziej poważnym?

MP: Od pierwszego dnia myślałam o zobowiązaniu, bo w każdym związku jaki rozpoczynasz, z każdym człowiekiem, musisz zobowiązać się do wierności i miłości.

DF: Więc (...) artystka, żona, mama, towarzyszka (...)

MP: Myślę, że jestem w innym momecie. Teraz cieszę się prowadzeniem mojej kariery. EDL było bardzo ważne dla mnie. Jest to pierwszy krok w muzyce jako solistka. Mogę powiedzieć, że to jest moje pierwsze dziecko. Potem, zobaczymy co się stanie.

DF zaprasza Maite do zaśpiewania "Vas a querer volver".

Po zakończeniu występu Don Franisco życzy Mai wszystkiego najlepszego na ten rok.

....

 

DF: Jakie masz życzenia dla miłości na ten rok z okazji Dnia Miłości i Przyjaźni?

MP: Myślę, że najważniejsza jest miłośc jaką mamy dla siebie samych, aby móc ja potem dzielić ją z innymi i ulepszać. Sądzę, że jestesmy na takim etapie, że musimy być świadomi naszych czynów i  tego co dajemy, aby to było coś co wzrastało, bo świat potrzebuje prawdziwej miłości.

DF: Prosisz o dużo miłości w tym roku?

MP: Oczywiście, że tak.

DF: W twojej pracy, w związku, w rodzinie, w życiu. Myślę, że wszystko pójdzie świetnie. Pozdrowienia także dla Koko Stambuka.

tłumaczenie: Any_MiDelirio

NIE KOPIOWAĆ!!!

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło