Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Maite zdradza szczegóły postaci AMQL
 
Maite Perroni Beorlegli

Aby ogłosić wiadomość w sposób masowy, produkcja Rosy Ocampo zorganizowała wydarzenie za pośrednictwem internetu podczas którego aktorka mogła odpowiedzieć ‚na żywo’ na pytania swoich fanów.

Na temat telenoweli, Maite Perroni powiedziała, że jest to

„niesamowita historia, która jestem pewna skradnie wam serca. Towarzyszy jej przekaz o przezwyciężaniu trudności, odnoszeniu sukcesu, sile kobiety, pewności, poczuciu własnej wartości. Towarzyszy jej także wiele radości, wiele zabawnych momentów. Wszystkie postacie mają bardzo specyficzną osobowość co pozwoli nam identyfikować się z każdą z nich”.

Osobiście, aktorka powiedziała „jestem bardzo podekscytowana ponieważ dla mnie jest to wyzwanie zagranie tej postaci, która jest bardzo daleka od tego co robiłam wcześniej”. Lichita, postać którą będzie interpretowała w tej historii… „ma wiele przemian, wiele różnych etapów. Jest kobietą bardzo szlachetną i bardzo nieśmiałą, która staje w obliczu skomplikowanych sytuacji życiowych. Jest kobietą, która jest zawsze gotowa, aby iść na przód i wspierać swoją rodzinę. Ale ta nieśmiałość nagle sprawia, że staje się drobna i mogłaby wydawać się niezauważalna dla oczu pozostałych. Ale to nie oznacza, że nie będzie kobietą inteligentną, że nie będzie kobietą zdolną, że nie będzie kobietą z charakterem; ale będzie kosztowało ją wiele pracy by wydobyć to na zewnątrz.”

Odnośnie swojego amanta w telenoweli, Arath`a de la Torre, aktorka skomentowała, że jest bardzo podekscytowana z tego, że będzie mogła pracować u jego boku i czerpać naukę z jego doświadczenia w komedii. „Na przestrzeni historii (główne postacie) będą miały związek porozumień i nieporozumień ponieważ oboje mają bardzo istotne cele życiowe, których muszą bronić przez te cele będą mieli wiele momentów różnic.”, zdradziła.

Aby wcielić się w postać Lichity, Maite podda się znaczącej zmianie wizerunku ponieważ „ta postać wymaga przejścia przemiany i procesu rozwoju pod każdym względem”. Aktorka powiedziała, że chociaż nie ma jeszcze nic konkretnego, chciałaby móc wykonać główny utwór telenoweli, coś co produkcja Rosy Ocampo już rozważa. Pamiętna protagonistka „Ciudado con el ángel” („Nie igraj z aniołem”) zdradziła, że będzie godziła ten projekt z nagraniami swojego drugiego albumu, który ma ukazać się w sprzedaży pod koniec roku. „Antes muerta que Lichita” zadebiutuje w sierpniu na Canal de las Estrellas zastępując „Amores con trampa” o godz 20:25.

źródło: masquetelenovelas.blogspot.com tłum: maite-perroni.blog.pl

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło