Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Dulce chce być wzorem do naśladowania dla fanów
 
Dulce María Espinoza Saviñón

W większym stopniu niż na przejmowaniu się ukończeniem 30 lat w grudniu, Dulce Maria skupia się na pokazaniu, że była kobietą zaangażowaną i przyłożyła się do tego, aby poprawić swoje środowisko.

"Nigdy nie byłam jedną z tych osób, które martwią się o wiek, ale zawartość jaką mają przeżyte lata, o to co robisz, o co walczysz i tę świadomość."

"To życie wkładasz w lata. Zawsze jest to wdzięczność i wartościowanie każdego roku, sekundy i minuty, że żyjesz tutaj i robisz coś dobrego, co zawiera wartość dla Ciebie i innych" podzieliła się wokalistka.

Praca od 5 roku życia nauczyła ją, że sława i sukces są ulotne i lepiej użyć mocy, którą posiada dla uzyskania korzyści nie tylko dla niej, ale i dla innych. Dlatego dbała o to, by korzystać z bycia osobą publiczną, po to by starać się wspierać różne sprawy i stanowić przykład dla swoich zwolenników.

"Zawsze, w głębi, chodziło o to, aby przekazać dobrą wiadomość ludziom, którzy mnie słuchają, zwłaszcza młodym. W tym momencie mojego życia, w którym przyszedł nowy album, dużo zmian, tyle krajów, ludzi i historii, zdajesz sobie sprawę z tego, jaki jest świat. To co pragnę zrobić, to użyć mojego wizerunku i sympatii ludzi do siania ziarna. Jedyne co możesz czynić dla świata to dobro, to dotyczy każdego z nas" dodała.

Dowodem tego była jej książka Dulce Amargo i działalność jej fundacji Dulce Amanecer, coś co teraz także chce odzwierciedlić w swej muzyce.

"Szukam wartościowych tekstów, komponować i zyskiwać je od ludzi, którzy proponują mi inspirujące pomysły. Pracuję nad tym, nadal jest trochę wcześnie."

Źródło: laprensa.hn

Tłum.: Any_MiDelirio

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło