Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
WIELKI POWRÓT ANAHI!
 
Anahí Giovanna Puente Portilla

ANAHI WRACA NA SCENĘ MUZYCZNĄ z nowym singlem, płytą i trasą koncertową!

Oto co powiedziała w wywiadzie dla "Primero Noticias" (kliknij w obrazek)

 

Obietnica została spełniona. Jesteśmy z powrotem z nowym singlem, który jest oczywiście częścia nowej płyty. Najpierw on - nazywa się "Rumba" i jest bardzo rozrywkowy. Wystąpię z tym singlem 16 lipca na Premios Juventud. Wiem, że was zaskoczę.

Nad nową płytą pracowałam ponad rok. Bez wątpienia jest to praca o najwyższej jakości jaką zrobiłam w całej swojej karierze. I muszę dać publice jakość jakiej pragną.

Jeśli będę dawać koncerty w Brazylii - muszą to być najlepsze koncerty mojego życia. Tak samo w Hiszpanii, Kolumbii, Wenezueli. We wszystkich tych miejscach, w których obdarzono mnie wielkim uczuciem. POLSKA, Rumunia, Słowenia, nie mówiąc.

Mówienie o tym dziś jest dla bardzo emocjonujące. Wrócę.

Myślę, że jest to bardzo ważne dla mnie i dla każdej kobiety (o małżeństwie). Pytanie jest: jak to wyszłaś za mąż, to prawda czy kłamstwo. Myślę, że my kobiety mamy siłę do wielu rzeczy i najważniejsze jest mieć chęci, aby je realizować. Nie ważne czy jesteś mężatką i jak w moim przypadku, w życiu prywatnym masz wiele obowiązków. Robię wszystko jak najlepiej z głębi serca. Nie chcę zawieść nikogo, zwłaszcza mojej publiczności.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że "Rumba" jest wynikiem współpracy Any z Wisinem (portorykańskim artystą Reggaeton), a teledysk do singla ma mieć premierę w połowie sierpnia. Natomiast płyta zawierająca 12 piosenek - w październiku lub listopadzie.

Tłum. Any_MiDelirio

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło