Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Wywiad z Maite dla magazynu Vago
 
Maite Perroni Beorlegli

Obecnie posiadasz szerokie doświadczenie zarówno w telewizji, kinie, teatrze, ale z jaką postacią chciałabyś pracować?

Mam dwie ulubione aktorki Meryl Streep i Monica Bellucci; mam nadzieję, że pewnego dnia będę mogła je poznać i z nimi pracować. Również chciałabym zagrać u Almodóvar’a!

Wyobrażałaś sobie, że bycie częścią Rebelde otworzy ci drzwi do muzyki; zarówno jako wokalistce jak i kompozytorce?

Rebelde dało mi szansę otworzenia we mnie tego aspektu, którym pracuję na co dzień.

Dlaczego zdecydowałaś się wykonywać bachatę?

Płyta jest w gatunku pop latino; między innymi bachata, vallenato i ballada. Wyjście poza pop i wejście w nowy gatunek to coś co mi się spodobało i co chciałam zrobić; muzyka latynoska zawsze mi się podobała; to płyta, która ma wiele połączeń, wiele rytmów… bez odcinania się od popu, ale bardziej w kierunku latynoskim. Po RBD byłam zdecydowana by nie wracać do śpiewania a poświęcić się aktorstwu. Byłam bardzo świadoma, że powinnam zacząć z albo bez Rebelde. Pewnego dnia Carlos Lara (kompozytor) zaproponował mi zrobienie płyty, ale ja nie chciałam ponieważ nie czułam się gotowa a on powiedział mi, że Ricky Martin myślał podobnie zanim zadebiutował jako piosenkarz. Przekonał mnie; przyniósł mi 3 utwory, nagrałam je i zanieśliśmy je do wytwórni… zobaczyć co się wydarzy; i podobnie nic się nie wydarzyło, ale co najważniejsze to było spróbowanie tego. Ostatecznie Warner Music zdecydował przyłączyć się do tego projektu i już jesteśmy o krok od wydania mojego drugiego albumu.

Jest wielu piosenkarzy, którzy wolą współpracować z różnymi producentami. Z jakim producentem muzycznym chciałabyś pracować?

Jeśli chodzi o pracę to z każdym z nich i raczej skłaniam się ku piosenkom, które mi się spodobają i którym uda się poruszyć coś we mnie.

Współpracowałaś z kilkoma różnymi piosenkarzami, ale jeśli miałabyś możliwość wyboru z jakim piosenkarzem chciałabyś nagrać piosenkę?

Z Ricky`m Martin`em!

Jeśli nie poświęcałabyś się temu co robisz, kim chciałabyś być?

Poświęciłabym się marketingowi i reklamie.

Gdyby nagle powiedziano ci, że możesz urodzić się na nowo i zapytano cię kim chciałabyś być zdecydowałabyś się wybrać to samo chociaż wiesz, że to skomplikowana droga?

Oczywiście, zabrzmi to banalnie, ale nie zmieniłabym niczego; biorąc pod uwagę zarówno te dobre jak i złe rzeczy, to dzięki nim zyskujemy wspaniałe doświadczenia.

Maite opowiedz nam nieco o swoich przyszłych projektach? Co nadchodzi dla Maite Perroni?

Po zakończeniu telenoweli „Antes muerta que Lichita” w 100% skupię się na swojej drugiej płycie i na promocji pierwszego singla, który całkiem niedługo poznacie.

Jakiej rady udzieliłabyś młodym ludziom, którzy cię czytają i którzy codziennie walczą o realizację swoich marzeń?

Że nie mogą siedzieć i czekać aż wszystko się wydarzy. Że powinni mieć swoje jasno określone cele i poświęcać im czas, wysiłek, aby zacząć widzieć rezultaty ponieważ za każdym sukcesem stoi wiele pracy i poświęcenia.

Co jest uzależnieniem Maite Perroni?

Czekoladki!

Jakie jest twoje ulubione jedzenie?

Wegetariańskie

Co robi Maite Perroni w swoim wolnym czasie?

Uwielbiam wychodzić na rolki, do kina… być z moją rodziną i przyjaciółmi to są te chwile, które najbardziej cieszą mnie w ciągu dnia.

Maite mogłabyś nam podać swoje portale społecznościowe, aby ludzie mogli cię śledzić i mogli poznać cię nieco lepiej.

Oczywiście! Facebook: Maite Perroni Página Oficial, Twitter: @MaiteOficial, Instagram: maitepb

Bez wątpienia jedną z największych postaci młodego pokolenia w Ameryce Łacińskiej jesteś Ty Maite, ale jak to było, że zaczęłaś myśleć o tym czy zdecydowałaś, że chcesz być aktorką?

Wszystko zaczęło się kiedy zdecydowałam się towarzyszyć przyjaciółce podczas castingu do Disney Channel; nie zostałam wybrana… chociaż udało mi się być wśród 10 finalistek z 500 dziewcząt, które pojawiły się na castingu. Ale będąc tam spodobało mi się i tak właśnie zaczęła się ta przygoda.

Gdy za pierwszym razem dostałaś się do Centrum Edukacji Artystycznej (CEA), co jest marzeniem wielu, wyobrażałaś sobie, że mogłabyś być tak ważną postacią na młodzieżowej scenie?

Dostałam się do CEA w Televisa, ale przysięgłam, że po ukończeniu 2 letniego kursu dostanę się na uniwersytet i spójrz… jestem w tym już nieco ponad 10 lat!

Co ci przychodzi na myśl, gdy słyszysz słowo Rebelde?

Rebelde pozwoliło mi zdać sobie sprawę, że to było to co chciałabym robić oprócz tego było to ogromne przygotowanie i wielka nauka.

Byłaś częścią obsady jednego z największych projektów, które odniosły sukces w ostatnich latach, jak poradziłaś sobie z taką sławą i będąc tak młodą?

Moja rodzina zawsze mnie wspierała, bym twardo stąpała po ziemi; byli dla mnie bardzo ważni. Właściwie, pierwszy raz gdy śpiewałam na scenie z RBD myślałam nawet, że ludzie słuchając tego będą zatykać uszy hahaha. Z pewnością były momenty gdzie mnie ponosiło, ale oni zawsze tam byli, żeby zapewnić, że nigdy się ode mnie nie odsuną.

 

źródło: maite-perroni.blog.pl

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło