Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Dulce Maria Facebook Live 16/06/16
 
Dulce María Espinoza Saviñón

Dulce Maria Facebooklive 16/06/16

Cześć, kto mnie ogląda? Jestem w Guadalajarze. Jesteśmy w bardzo fajnym miejscu, gdzie zaśpiewam na koncercie EXA. Będą też moje przyjaciółki z zespołu Jeans. Taki koncert wspomnień. Jestem gotowa, podekscytowana i szczęśliwa z ponownego koncertu tutaj. Chłopcy [woła swoich tancerzy], przedstawcie się. Tancerze: jestem Isaac, a ja Hector. Buziaki. Miejsce jest niewiarygodne. Przesyłam buziaki wszystkim, którzy nas oglądają.

Chcę wam powiedzieć, że już kończę pracę nad płytą. Niedługo będę nagrywać to, czego brakuje. Oczywiście, przygotowuję dla Was wszystko, co najlepsze. Chcę, aby ten album odznaczył się w waszym życiu, waszych sercach, aby te piosenki towarzyszyły Wam zarówno w najlepszych jak i najgorszych momentach życia. Najważniejsze jest to, byśmy nigdy nie tracili wiary, powodu, by wstawać codziennie, abyśmy nie skupiali się wyłącznie na zmartwieniach, tylko doceniali to, co mamy, choć nie zawsze mamy na to ochotę. Takie jest życie. Zawsze trzeba iść do przodu.

Co jeszcze.... Jestem wdzięczna za nominację dla "Dejarte de amar" jako canción corta venas Premios Juventud 2016. Na razie nagrywam płytę. Jest za wcześnie na występy. Mam dopiero jedną piosenkę "No Sé Llorar", która radzi sobie wspaniale. Mamy prawie 2,5mln wyświetleń na YouTube. Dziękuję za to wsparcie. Obyście nadal oglądali to video, aby dotarło do was jego przesłanie. Chcę wam powiedzieć nie tylko za pomocą tej piosenki. To jest coś co zawsze mówię. Trzeba mówić nie, rzeczom, które nas krzywdzą, niszczą. Zacznijmy od nas samych. Jeśli pozwolisz na to, inni nie będą okazywali ci szacunku, nie będę Cię kochali. Te rzeczy czasem są nieuniknione. Jednak jeśli przy nich trwasz, stajesz się ich wspólnikiem, mimo, że jesteś przeciwko nim. To, co się ostatnio dzieje, nie mówię tylko o Orlando, ale też o Xalapa, tutaj w Meksyku. To są rzeczy smutne i okropne. Zdarzają się codziennie. Nie zawsze słyszy o tym cały świat. Nie chodzi o przypinanie etykiet. Wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy prawo do miłości, życia, szczęścia, wyrażania siebie i obrony własnych idei. Tamte rzeczy są bardzo smutne. Tej przemocy istniejącej na świecie, musimy się przeciwstawić. Aby to zrobić, musimy sami z siebie uczynić przykład tej zmiany, którą chcemy widzieć w świecie. Chodzi o rzeczy bardzo proste, np. jeśli piszesz w internecie #PrayForOrlando i jednocześnie obrażasz, krytykujesz kogoś, kogo nie lubisz, kłócisz się z mamą albo kimś w pracy. Tego typu rzeczy. To jest absurd. Na portalach społecznościowych jest to najłatwiejsze, kiedy ukrywasz się za avatarem i wyrzucasz cały swój jad, a potem wpisujesz tagi typu #PrayForTheWorld. Nie można być takim. Dlatego się złoszczę. Ta cała nienawiść zaczyna się wtedy, kiedy ty jesteś dla kogoś niemiły. Zmiana tego również zaczyna się od nas samych, w byciu kochającymi, dobrymi osobami dla nas samych, naszych rodzin. Wystarczy, że będziesz szanować innych, nie musisz ich lubić. Działaj zgodnie z tym czego chcesz, z tym jakiej zmiany pragniesz. To jest coś, co się naprawdę liczy. Smutno żyć w takim świecie. To co nam zostaje, to niesienie muzyki, sztuki pięknych rzeczy, dziękować za błogosławieństwa, nowy dzień, rodzinę, przyjaciół, miłość, marzenia. Jesteśmy tu tylko na chwilę. Prawdziwe życie, przynajmniej ja tak myślę, jest gdzie indziej. Jednak trzeba czynić dobro tutaj. O tym jest "No Sé Llorar". Nie możesz milczeć i pogrążać się w rozpaczy. Powiedz "wiesz co, nie masz pojęcia z czego jestem zbudowana". Człowiek jest zrobiony z wielu rzeczy. Bóg jest większy od wszystkiego, co jest na tym świecie. Więc, to, co każdy z nas ma, trzeba przepracować. Trzeba skupić się na tym, co pozytywne, sprawiać by świat był lepszy. Dajmy temu światu miłość i piękno aby przeciwstawić się obecnemu złu. Byłam intensywna. Myślę, że księżyc mi szkodzi. Kocham Was, wysyłam Wam mnóstwo buziaków. Tęskniłam za Wami. Teraz muszę zrobić soundcheck. Możecie mi towarzyszyć.

Tłumaczenie: Any_MiDelirio

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło