Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Dulce Maria Facebook Live 21/06/16
 
Dulce María Espinoza Saviñón

Hello, jak się macie? Mam nadzieję, że zdołacie mnie zobaczyć. Jestem w ogordzie, jednym z moich ulubionych miejsc. Nie wiem, czy jesteście w stanie usłyszeć ptaki. To jest bardzo piękne miejsce. Siedziałam sobie i przypomniałam sobie o Was, bo.....Przez ostatnie dni dużo pracowałam, był stres. Patrzcie na moją bluzkę [Dul pokazuje napis na bluzce], mówi: "Sen rozwiązuje wszystko". Haha, to bluza sportowa. Dzisiaj jestem ubrana swobodnie, na luzie. Mam czas, aby teraz pobyć z Wami. Nauczę Was trochę o ogrodzie. Abyście zobaczyli co mi się podoba. Możecie zadawać mi pytania. Cały czas Was widzę. Wysyłam Wam buziaczki. To miejsce jest piękne. Jestem w Ciudad de Mexico. Niebo w końcu jest niebieskie. Widać, że jest lato. Ono przyszło z bardzo zachmurzonym niebem i deszczem. [Dulce pokazuje swój ogród] Tu jest roślinka, którą miałam wyrwać. Nie wiem czy to widzicie. W ogóle, to miejsce jest bardzo bogate. Jest tu wiele rzeczy. [Teraz pozdrawia rózne miasta] [Dulce kieruje kamerę na siebie] Teraz znowu możecie widzieć mnie. Powiem Wam, że niedawno zrobiłam masaż, bo potwornie bolały mnie plecy. Już prawie, prawie, prawie, jestem wyleczona z grypy. Czytam Was [pozdrawia różne miasta].

Jest coś ważnego, co chcę Wam powiedzieć. Jestem bardzo bardzo podekscytowana, bo już mam repertuar albumu. W przyszłym miesiacu już nagram go w całości. Jestem ogromnie wdzięczna Bogu. To jest coś, co bardzo mnie cieszy, móc dzielić się z Wami moją muzyką, dobrymi wiadomościami. Jest cała ekipa pracująca ciężko, Universal Music mocno wspiera, Alberto De Leon i inni maja jak najlepsze nastawienie. Wiem, że Wy też. Tez chciałabym Wam bardzo podziękować za nominacje do Kids Choice Awards Mexico. Byłabym wdzięczna, gdybyście na mnie głosowali. Mam nadzieję, że będę mogła zaśpiewać albo przynajmniej być tam obecna. To Wam mówię, jestem bardzo zadowolona, bo płyta będzie gotowa, by móc się nią z Wami podzielić. Wiecie, że robię co w mojej mocy, aby była trasa koncertowa tutaj w Meksyku, potem jadę do Brazylii. Jestem tym podekscytowana. Próbujemy tez zobaczyć czy da się cos zrobić w Europie, w Madrycie, gdzie to jest najbardziej prawdopodobne. Oczywiście sprawdzamy Kolumbię, Argentynę, Chile, kraje do, których chę wrócić. Ekwador, Peru. Jednak, jak wiecie, to nie zależy ode mnie. Kiedy płyta wyjdzie, to będzie łatwiejsze. Oczywiście, jest trasa w Meksyku, chciałabym wrócić do wielu miast i odwiedzic te, których nie mogłam. Wrócę do Puebli. Jak juz mówiłam, w przyszłym miesiacu nagrywam, abysmy już mogli mieć nowy singiel. Na razie "No Se Llorar" radzi sobie świetnie. Ma dużo wyświetleń. Jeśli nie widzieliście jeszcze video, zachęcam Was. Ja je uwielbiam. Zawsze kiedy je oglądam, przypominam sobie, że nie trzeba pozwalać, aby żle nas traktowano. Wszyscy mamy godność, musimy bronić naszych idei, nie musimy być częścią złych rzeczy, być w miejscu, w którym nas krzywdzą. To może być związek miłosny, przyjaźń, relacja w pracy lub nawet w rodzinie. Mówię Wam, że trzeba szukać tego, co nas uszczęśliwia, myślę, że Bóg też chce byśmy byli szczęśliwi. Dopóki nie krzywdzimy innych, szanujemy ich, mamy prawo bronić tego, co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi, tego w co wierzymy. [Dulce wysyła buziaki do różnych osób]. Dziękuje, że jesteście, słuchacie moich szaleństw. Napisałam kilka rzeczy na płytę. 3, 4 piosenki są napisane przeze mnie. Jest w nich fajne przesłanie. Innne, które wybrało moje wydawnictwo też są fajne. Mam różne rzeczy. Wiecie juz o perfumach. Wielu z Was je ma. Są sprzedawane w całym Meksyku. Są także dla mężczyzn. Pracuje nad różnymi rzeczami. Secretos de Maria, które nie maja nic wspólnego z moją pracą, tylko ze mną, Dulce, jako osobą. Możecie zobaczyć o co chodzi, w internecie.

Kocham Was. Dziękuję za wsparcie dla "No se llorar", które ma duża oglądalność. Jak możecie, ogladajcie dalej. Niedługo miną dwa lata od wydania "Sin Fronteras", którego możecie słuchać na Spotify, iTunes. Słuchajcie też "Extranjera", aby przypomnieć sobie, co była kilka lat temu. Triana? Triana jest moją dziecinka kochaną. Już nie taka mała. Skończy rok 15 lipca. Triana to mój pies, labrador. Jest w domu mojej cioci. Szczęśliwa, z dziećmi, w ogrodzie. Dbają o nią, wyprowadzają. Trzeba myśleć o jej dobrobycie, chociaż za nią tęsknisz. Nie mogłam jej zobaczyć. Pewnie zrobię jej przyjęcie urodzinowe i pokaże je na facebook live. Pokażę Wam zdjęcie. Zobaczycie jaka jest piękna.

Jestem zasmucona z powodu przemocy, tutaj w Meksyku. Przypominam Wam, że zmiana, którą chcemy zobaczyć w świecie, zaczyna się w nas samych. Nie trzeba pozwalać na to, by działy się złe rzeczy i ludziom udawało się nas krzywdzić. Pozdrawiam wszystkich. Jedyną formą przeciwstawienia się temu złu, jest uczynienie z nas samych przykładu. Bądźmy dobrzy. Żyjmy z ludźmi w harmonii, bez przemocy i osądzania. Trzeba przebaczać, nie osądzać, bo nie wiemy przec co [ci ludzie] przechodzą. Nawet jeśli kogoś znamy, nie wiemy co go trapi. Trzeba szanować i starać sie zrozumieć. Nie chodzi o przyjażnienie się z całym swiatem. Jednak starać się szanować, nie oceniać i akceptować ludzie, choć myślą inaczej niż my.

Tłumaczenie: Any_MiDelirio

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło