Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Film 'Una Vez Mas' z Dulce Marią jeszcze w tym roku!
 
Dulce María Espinoza SaviñónNowy rok zapowiada się dobrze dla Stana Jakubowicza, wenezuelskiego producenta ostatnio mieszkającego pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Meksykiem. W kwietniu młody producent rozpoczyna kręcenie 'Una Vez Mas' ('Jeszcze Raz'), filmu, w którym zagrają ex-członkini RBD Dulce Maria i kubański aktor Jorge Perugorría, który zagrał główną rolę w 'Fresa y Chocolate'.Życie Diego (Perugorría) odwraca się do góry nogami kiedy poznaje żywiołową Leo (Dulce Maria), która jest o połowę młodsza od niego. Związek kończy się nagle, co pogrąża Diego w obojętności, która zakłóca jego szczęście rodzinne, podczas gdy Vera, jego żona, wytwarza poczucie własnej wartości. Sytuacja każdego z nich komplikuje się jeszcze bardziej kiedy wyruszają w skomplikowaną podróż, która jest konieczna aby wyleczyć jego syna Tomy'ego, który cierpi na autyzm.

Takie jest streszczenie filmu 'Una Vez Mas', do którego scenariusz napisał Sergio Bizzio, argentyński autor sławnej 'XXY' Lucíi Puenzo.
Reżyserię filmu powierzono Javierowi Patrón, meksykaninowi, który ma już na swoim koncie filmy 'Fuera del Cielo' i 'Capadocia'. Patron był także asystentem reżysera Alfonso Cuaron i Alejandro Gonzalez Inarritu.

O Dulce Marii, Jakubowicz mówił 'El Universal' już w 2008 roku:

"Poznałem niektórych członków RBD przed kilkoma latami, kiedy właśnie pracowałem nad filmem 'La mujer de mi hermano' (2005). W tamtym czasie zespół dopiero zaczynał być sławny. Gdy tylko poznałem Dulce Marię byłem zachwycony jej talentem aktorskim i muzycznym. Od tamtego momentu zaczęliśmy rozmawiać o możliwości zrobienia tego projektu razem. To było bardzo trudne do zorganizowania, aby ona wzięła udział w filmie, więc postanowiliśmy go odroczyć na jakiś czas. Kilka miesięcy temu wróciliśmy do rozmów i w końcu zrealizowaliśmy jej udział".

Ponadto, Dulce Maria ma nagrać kilka utworów na soundtrack do filmu.

"Jak na razie nie ma żadnego wenezuelskiego aktora w obsadzie, chociaż zawsze z przyjemnością angażowałem jakiegoś do swoich produkcji. To mój obowiązek aby przyczyniać się do rozwoju wenezuelskiego przemysłu filmowego, aby nie zanikał" - zdradził producent.

Stan Jakubowicz, producent 'La mujer de mi hermano' dostaje finansowanie od meksykańskiego Instytutu Sztuki Filmowej i rozpocznie filmowanie w ciągu trzech miesięcy w Meksyku i Baja California.

"Jest dużo interesujących dystrybutorów. W przeszłości pracowaliśmy z Televisą, Fox, Lionsgate. To możliwe, że dystrybutorem będzie jedno z nich".

Premiera filmu 'Una Vez Mas' planowana jest na koniec tego roku.

tłum: Jenny
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło