Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Dulce Maria ostrzega przed zagrożeniami Internetu - Tecnologia
 
Dulce María Espinoza SaviñónPiosenkarka była rzeczniczką konkursu "Tecnologia Si", który uświadamiał użytkowników aby nie zamieszczali bardzo osobistych informacji i w konsekwencji aby nie podejmowali niepotrzebnego ryzyka.
Piosenkarka Dulce Maria wezwała młodych ludzi aby uważali na informacje jakie udostępniają w internecie i na portalach społecznościowych, w celu ochrony swojej integralności.
W deklaracjach dla prasy podczas swojego udziału w konkursie "Tecnologia Si", w którym rzeczniczką była ex-członkini RBD, podkreśliła ważność mediów jako machiny informacyjnej, ale także wspomniała o zagrożeniu dla młodzieży.
"Musimy być bardzo świadomi, jak ważne są portale społecznościowe i Internet, ale musimy być także ostrożni, gdyż jest wiele osób podających fałszywą tożsamość i to może być niebezpieczeństwemr1; - wyjaśniła artystka.

Dulce zaznaczyła, że i ona sama uwielbia mieć kontakt ze swoimi fanami poprzez portale społecznościowe; jednakże sama była ofiarą hakerów, którzy pisali fałszywe rzeczy o jej osobie.
Dodała, że dla wszystkich piosenkarzy i aktorów takie portale są bardzo ważne, gdyż dzięki nim mogą być w kontakcie ze swoimi fanami i poznać ich opinie, jeśli wymaga tego sytuacja.

Dulce wspomniała także o swojej ex-koleżance z zespołu Anahi, która była krytykowana za przedstawienie na portalach swojego video do "Mi Delirio", o czym Dulce Maria powiedziała, że szanuje marzenia i pracę każdej osoby i ma świadomość, że zawsze pojawia się dobra lub zła krytyka.
Podkreśliła, że ona stara się przyjmować i tą dobrą i tą konstruktywną krytykę, aby wykonać jak najlepiej swoją pracę, i wspomniała, że poprzez swój Twitter dodaje niektóre fragmenty piosenek, które znajdą się na jej nowej płycie, która ma nadzieję, będzie gotowa w marcu.

W sprawie swojego rzekomego romansu z producentem Pedro Damianem, wokalistka powiedziała, że z całym szacunkiem, ale nie ma nic do powiedzenia, gdyż w tym temacie nie ma czego wyjaśniać.

Dulce powiedziała, że ma otwarte profesjonalne projekty, jak wydanie jej pierwszego solowego albumu i zagranie w filmie, o którym na razie nie chciała mówić, gdyż nie ustalono jeszcze konkretów.

Jako rzeczniczka konkursu "Tecnologia Si", piosenkarka i aktorka wręczała nagrody autorom zwycięskich filmów, którzy mieli od 12 do 18 lat i mieszkali w różnych stanach Meksyku.
Pierwsze miejsce zajął film "En todas partes", drugie "Acoso estudiantilr1; a na trzecim miejscu znalazł się film "Doble personalidad".

Konkurs ten zorganizowała fundacja "Save the Childrenr1; i był wspierany przez firmę internetową Google Mexico, w celu wytworzenia dyskusji wśród nastolatków tej grupy wiekowej, a także do zbadania wraz z nimi mechanizmów samoobrony wszelkich zagrożeń, na które narażeni są podczas wykorzystywania nowych technologii informacyjnych.
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło