Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Dulce Maria - wielki sukces jej pierwszego singla "Inevitable"
 
Dulce María Espinoza SaviñónPremiera radiowa pierwszego singla Dulce Marii r16;Inevitabler16;, przekroczyła wszelkie oczekiwania na całym świecie, zwolennicy Dulce oczekiwali na informację, którą piosenkarka dała poznać poprzez Twitter (@dmoficial) i na dane, które szybko ukazały się na różnych portalach w sieci.


W ciągu kilku godzin powstał link, poprzez który można było pobrać Inevitable a w mniej niż 20 minut piosenka opanowała świat: Meksyk, Brazylię, Argentynę, Stany Zjednoczone, Hiszpanię, Słowenię, Szwecję, Izrael, są to tylko niektóre z krajów, które pozyskały utwór i które na różnych portalach społecznościowych komentowały co sądzą o Inevitable.
Pierwszy singiel Dulce Marii miał swoją premierę w radio 17 maja na całym świecie, a zostało to pozyskane dzięki tysiącom fanów piosenkarki i jej wytwórni Universal Music, która zadecydowała wypuścić piosenkę w radio i do sprzedaży cyfrowej.

Inevitable jest kartą polecającą debiutancki album solowy Dulce Marii.

Dulce Maria jest gwiazdą muzyki pop, którą całe pokolenie przyjęło dzięki jej charyzmie, prostocie i talentowi. Jest znana na całym świecie dzięki swojemu wybitnemu udziałowi w zespole i telenoweli Rebelde.

Jej nowy album będzie nosił tytuł Extranjera, do którego wybrano producentów, którzy maksymalnie wykorzystają wrażliwą stronę i talent Dulce Marii, aby utwierdzić jej pozycję na rynku artystycznym/muzycznym.
Extranjera jest albumem, który przedstawia dojrzałość Dulce Marii jako solistki, z awangardowym dźwiękiem i z wizualną propozycją, gdzie łączy się jej naturalne piękno z jej wizją mody, która tworzy Extranjerę, jedną z najważniejszych propozycji muzyki pop w Ameryce Łacińskiej z bezpośrednim potencjałem do wykorzystania na skalę międzynarodową.

Producentami debiutanckiego solowego krążka Dulce Marii są Sebastian Krys, zdobywca wielu nagród Grammy. Utwory Extranjera i Vacaciones zostały wyprodukowane przez niego. Innym z producentów był Carlos Lara, żywa legenda wśród producentów muzyki pop dekady lat 80-tych. Odniósł sukces pracując z Timbiriche i RBD.Żródło:rbd-polonia.com
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło