Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
WYWIAD: Dulce Maria odnalazła swoją wolność
 
Dulce María Espinoza Saviñón

Extranjerar, pierwszy solowy album Dulce Marii, ukazuje nowe elementy, które wyznaczają jej solową drogę, bez skreślenia tego wszystkiego, co oferowała wcześniej. Nadal pozostaje w brzmieniu pop, lecz teraz z dodatkiem bardziej elektronicznych dźwięków. Ten album, odzwierciedla jej wolność.

 

 

 

 

 

Dul mówi, że zaczyna ten nowy etap z radością, czekając na

- ..zaprezentowanie mojego debiutanckiego albumu solowego i pierwszego singla, który nazywa się r16;Inevitabler17;. Jest to piosenka, którą ja napisałam i która mówi o tym, jak nieuniknione jest zakochanie się w kimś, chociaż wiesz, że nie jest to odpowiednia osoba. Na krążku najwięcej jest moich piosenek (w sumie 4), napisanych ze wszystkimi emocjami, z głębi skóry i podekscytowaniem, żeby spodobały się ludziom. Płyta pojawi się zaraz po lecie.

W wywiadzie telefonicznym, Dulce Maria wyjaśniła proces powstawania albumu"Extranjera" i opowiedziała o aktualnych priorytetach w jej życiu, które znajdują się daleko od telenowel, jednak nie zamierza przestać grać w filmach kinowych.

-Jak długo kształtowałaś swoją płytę?
- Nad wyborem piosenek pracowałam od września poprzedniego roku a jeszcze przed tym, spędziłam rok słuchając i słuchając muzyki, po prostu starałam się odnaleźć to, co będzie dla mnie brzmieć dobrze. Włożyłam wiele"mojej pracy" w tą płytę. Zmieniłam wizerunek, brałam udział w tworzeniu grafiki płyty. Nie pozostawiłam nic przypadkowi, wszystko było wybierane na podstawie tego, co teraz chcę przekazać.

- W ostatnich latach brałaś udział w kilku projektach jednocześnie (telenowele, muzyka, książka). Teraz muzyka jest Twoim jedynym priorytetem, czy jest coś jeszcze?
- Tylko skończyłam kręcić film p.t.: Alguien ha visto a Lupita?" w Chile, chociaż nadal brakuje niektórych rzeczy do nakręcenia. Filmowanie zakończy się pod koniec tego miesiąca, i założenie jest takie, że trafi do kin na początku 2011 roku. Na tą chwilę jest to jedyna rzecz, w której zamierzam działać, jeśli chodzi o grę aktorską, gdyż chcę maksymalnie skoncentrować się na płycie.

- To, że rozpoczynasz karierę solo, nie oznacza, że jesteś "sama". Z kim pracowałaś nad koncepcją Twojego nowego materiału?
- Tym, który wyprodukował bardziej elektroniczną stronę albumu, jest Axel Dupeyron, który pochodzi z Meksyku i posiada olbrzymi talent. Pomagał mi także Carlos Lara, który miał swój wielki udział w sukcesie RBD i ostatnią osobą jest Sebastian Krys, który pracował z Shakirą, Glorią Estefan, i który dodał elementów znacznie różniących się od tego, nad czym ja pracowałam.

- Jaka jest największa różnica pomiędzy solową Dulce Marią, a Dulce Marią z RBD?

- Teraz nie mam 5-ciu osób u mojego boku, tutaj znajduje się największa różnica. Poza tym moja płyta posiada brzmienie bardziej elektroniczne, ale zawiera także elementy akustyczne. Myślę, że widać wielką zmianę, gdyż na płycie"Extranjera" mówię to co chcę i to co czuję. Nie jest tak, że w RBD to nie było możliwe, ale tam były uczucia podzielone pomiędzy szóstkę osób, a teraz są całkowicie moje.

- Dlaczego nazwałaś płytę"Extranjera" (Cudzoziemka, Obca)?
- Na tym etapie mojego życia czuję, że podróżuję, że będę podążać z jednego miejsca do drugiego. Teraz czuję, że moje serce nie jest związane z żadnym konkretnym miejscem, dlatego nazywam siebie cudzoziemcem.

Dulce Maria zatacza pełen cykl swojej kariery, i także swojego wizerunku:

- Po pierwsze, nie zobaczycie mnie już z czerwonymi włosami, pomimo tego wiem, że to było coś z czym charakteryzowało mnie wielu ludzi.

Ex-RBD podkreśliła, że nie ma obsesji na punkcie swojego wyglądu, a wręcz przeciwnie, opowiada się za bardziej naturalnym wyglądem i zachęca swoich fanów, aby uwolnili się od stereotypów o doskonałości:

- Uważam, że wiele osób jest zapatrzonych na idealny wygląd, wygląd modelek, wielkich gwiazd. Mnie to nie obchodzi, bardziej ważne jest to, że akceptujesz siebie, że czujesz się pewnie. Zgadzam się z tym aby dziewczyny o siebie dbały, ale nie kosztem swojego szczęścia. Nie chodzi o to aby chodzić w droższych ubraniach, tylko w takich, które sprawiają, że czujesz się wygodnie i pewnie.

 

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło