Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Dulce Maria - "Obca"
 
Dulce María Espinoza Saviñón

Nieco ponad rok po rozpadzie popularnego meksykańskiego zespołu, wokalistka w zeszłym tygodniu wydała swój pierwszy album z singlem "Inevitable". Pozycja jest dostępna w sklepach cyfrowych i telefonów komórkowych.
"Inevitable" jest pierwszym promocyjnym zagranicznych singlem, który wyznacza jej solowy debiut. "Jestem bardzo szczęśliwa, bardzo podekscytowana i trochę zdenerwowana, że niewiele się robi, aby zrealizować to marzenie", album, który ukaże się we wrześniu. CD, nagrane pomiędzy Mexico City i Los Angeles, będzie połączeniem muzyki elektronicznej i pop. Nazwa pochodzi od doświadczenia tłumacza.

"Płyta nazywana "Extranjera" ("Obca") bo choć jestem w 100% z Meksyku, dumnie, jakby moje serce nie ma miejsca zamieszkania w tej chwili. Nie ma domu, dlatego, że jestem obcokrajowcem, bo czuję się jak podróżnik, z moim plecakiem zajęcia co najlepsze, najlepszych doświadczeń i najlepszego życia ", powiedziała. Dulce powiedziała, że nie może się zdecydować na piosenki do płyty, nie wie które uwzględnić a który nie.
W trakcie tego procesu, wspólnie, cieszy się poparciem swojej wytwórni, i z jej agentem Pedro Damianem.

Cztery wybrane utwory zostały napisane przez nią. Dulce Maria powiedziała, zdecydowała się wziąć czas na nagranie tego albumu, "Ponieważ chciałam mieć pewność, co chciałam zrobić ze swoją karierą". Jest trzecią z RBD po Anahí i Christian Chávez, która wyda swój solowy album. "Jest to również świadomość, że cokolwiek robisz, twoja praca będzie mocno krytykowana, ponieważ w porównaniu z wielkim sukcesem telenoweli Rebelde i RBD wystąpi w konkurencji z innymi członkami grupy RBD"

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło