Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Poncho w wywiadzie do Excelsior
 
Alfonso HerreraByły członek RBD żałował dyskryminacji niektórych Meksykanów mieszkających za granicą ze względu na grypę. Powiedział, że udział w serii El 10 oparty jest na temacie piłki nożnej, jak również młodzieży Telenoweli.

Alfonso Herrera wyraża ubolewanie z powodu sytuacji, która utrzymuje się w naszym kraju ze względu na grypę. Jest świadomy, że stracono miliony pesos dla różnych rzeczy, które dają życie meksykańskiej gospodarce i ma nadzieję, że ta sytuacja jest pod kontrolą naszego kraju do zakończenia z gorzkim rozdziałem.
Chociaż zdaje sobie sprawę, że problem się zmniejsza, były członek RBD jest wrażliwy na dyskryminację, że wielu Meksykanów doświadcza tego na skali globalnej.
"To wstyd, co się dzieje z naszymi rodakami w innych częściach świata, jak w Chinach. Dla mnie to dyskryminacja w każdym znaczeniu tego słowa, czuję się bardzo źle, że kraje, które miały negatywne postawy wobec meksykańczyków robią to ze względu na strach. Jednak wierzę, że nie powinny oni uogólniać, odkąd pojawiło się tutaj kilka przypadków i nie oznacza, że wszyscy Meksykańczycy są zakażeni. Zgadzam się podejmować środki ostrożności, ale nie powinno się uogólniać i nawet mało dyskryminować",powiedział Poncho Herrera w ekskluzywnym wywiadzie z Excelsior.
W odniesieniu do nowych projektów Herrera powiedział, że kilka miesięcy temu otrzymał zaproszenie od producenta Emilio Dieza Barroso, który jest obecnie w Stanach Zjednoczonych w celu finansowania projektów filmowych z jego produkcją dla firmy Nala Films by potem zająć się produkcją Serii El diez, którego tematem będzie piłka nożna i który będzie można zobaczyć na YouTube (typ El diez + Alfonso Herrera).
"Pomysł tej serii jest do wykorzysta moment, który jest stwarzany miesiące przed Mundial 2010. Ja po prostu przeprowadziłem program El diez i jeśli wszystko pójdzie dobrze i zacznę działać na nim pod koniec roku." powiedział producent El 10.
"W centrum opowieści jest fikcyjna postać o nazwie Salvador Espinoza, który ukazał się znikąd na piłkarskiej scenie, stając się jednym z najlepszych graczy. W wątku będą przeszkody, które istnieją w piłce nożnej, braki, wyzwania i straty ", powiedział Herrera, który zrobił dubbing głównego bohatera do filmu animowanego Igor.
W El diez, Herrera podzieli się główna rolą z Sandrą Echeverríą i Julio Bracho i kręcenie filmu planowane jest by zostało prowadzone w Distrito Federal.
Były spekulacje na temat tego, czy aktor będzie częścią nowej telewizyjnej produkcji Rosy Ocampo, zatytułowanej Cameleons. Chociaż Herrera nie chciał się zagłębić w tej kwestii, twierdząc, że szacunek dla projektu oraz Ocampo, powiedział:
"Rozmowa na temat Telenoweli jest bardzo dobra. Jestem wdzięczny za wszystko co spółka dała mi przez te lata i mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. W odniesieniu do pozostałej części obsady tej młodzieży, wiem, miałem pogawędki z Pee Wee i Belindą, ale nie mogę powiedzieć nic więcej."
"Rosy Ocampo jest bardzo profesjonalna, bardzo doświadczona i jej praca była bardzo dobra w całym roku. Jestem przekonany, że jeśli wszystko pójdzie dobrze wynik realizacji projektu będzie bardzo dobry", powiedział Herrera.
Należy zauważyć, że tym projektem ma również zarządzać Eiza Gonzalez jednak Herrera został nieubłagany powiedział, że nie może komentować czegokolwiek innego.
Ocampo była twórcą melodramatów takich jak: La fea más bella, Las tontas no van al cielo, Amor sin maquillaje oraz El diario de Daniela.
Ze względu na sukces Mujeres asesinas w naszym kraju, Alfonso Herrera przyjął zaproszenie Pedro Torresa do udziału w rozdziale Soledad cautiva, w którym współpracuje jako protagonista z aktorką Angelique Boyer, a w ostatnim tygodniu rozdział był prowadzony przez Álvaro Curiela (MI3DOS, Terminales, Los simuladores y El acorazado).
"W tym rozdziale musiałem grać Estebana, faceta zaangażowanego w handel ludźmi. Właściwie to był bardzo interesujący rozdział i polubiłem tą drogę, którą to się potoczyło" odpowiedział
Według Herrery, seria Mujeres Asesinas rozpoczęła emisję w Stanach Zjednoczonych i znajduje się na pierwszym poziomie w krajowej ocenie.
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło