Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Piosenek nr 14 na "Extranjera parte 2 ?"
 
Dulce María Espinoza Saviñón


Miami - Dulce Maria mówi ze jest wolna, bez zadnych ograniczen czy więzów, teraz, kiedy rozpoczyna karierę solową bez RBD.

"I wzrosła bardzo wzięta na siebie odpowiedzielność na mojej łodzi teraz" - powiedziala Meksykańska piosenkarka w piątek w rozmowie z AP z premierą jej pierwszego solowego albumu, "Dulce Maria: Extranjera. Primera parte.

"Jestem bardzo szczęśliwa poniewaz mogłam wziąć udział we wszystkim, w zdjęciach, wyglądzie, w nazwie. We wszystkim. Naprawdę jestem sobą. - powiedziala 24 - letnia aktorka siedząca na kanapie z gitarą w znanym domu polożonym w poblizu centrum Miami.

"Czuję się wolna, móc wyrazic siebie poprzez muzykę, pisząc własne piosenki i śpiewać o tym co czuję, o tym co preżywam" - przyznała Dulce Maria, której pełne nazwisko to Dulce Maria Espinosa Savinon.

Tylko sześć piosenek (bląd w notce powinno być siedem) "Extranjera" ukazało się w Meksyku dnia 9 listopada, a jednoceśnie jest już w sprzedazy w Ameryce Łacińskiej, Hiszpani, Portugalii i Rumunii, w Stanach Zjednoczonych i Puerto Rico ma wyjść 22 listopada. Piosenkarka ma rozpocząć trasę koncertową w marcu 2011 roku.

Druga cześć która ukaże sie w lutym będzie bardziej rozbudowana. Ma na niej naleźć się okolo 14 piosenek. Większość z nich zostało już zarejestrowane ale brakuje jeszcze kilku szczegółów do ustalenia. Istnieje moliwość wlączenia do płyty dwóch piosenek w języku portugalskim i włączenie piosenki "Quien Seras" którą artystka zaśpiewała na preentacji płyty w Meksyku.

W obu produkcjach Dulce Maria słuchała około 300 piosenek i napisała około 30. Jedynie niewielka część zostanie opublikowana na płytach.

Dulce Maria ubrana w różowy stanik? i czarne spodnie przedstawia swoje nogi mówi ze ma zamiar wprowadzic serca publicznosci.

"Muzyka nie ma granic można jej słuchac na całym swiecie to co bym chciala to rozerwanie barier poprzez muzykę. Piszę moje piosenki i bęą gotowe do zaprezentowania ich jak najlepiej" - powiedziala artystka, na której twarzy jest mały zielony kryształ w kształcie łezki, podobnie jak wyglądają kobiety w Indiach.

Ich źródłem inspiracji jest Kolumbijka Shakira, która chwali podczas rozmowy.

"Shakira to kobiera, która mnie inspiruje nie tylko jako artystka która śpiewa. Podziwiam ja daleko poza jej muzyką" - mówi wokalistka. "Jak udało jej się zatrzymać tak długo w tym wyścigu tak czysto i nadal ma wymiar ludzki. Ta Kolumbijka uczynila wielkie rzeczy".

"Jeśli chodzi o moje prawo serca to nie jest to mój własny kraj, trochę jak Cyganie. Więc mimo dumy z Meksyku emocjonalnie cuję sie trochę... Obca" - powiedziała Dulce Maria.

 Ok, udało się przetłumaczyłam. Starałam się jak mogłam, ale w niektórych momentach może być coś mało zrozumiałe.

Tłum: moje NK!

Komentarze
#1 | Dominiikaa dnia 21.11.2010 14:20
Uwielbiam ją ;*
Co do Shakiry to trafnie określiła , jej nikt nigdy nie przebije ! ;)
#2 | Robertitta Pardo dnia 21.11.2010 15:21
`Super przetłumaczone!
Wspaniały wywiad!;*
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło