Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
"Dividida" pierwszym utworem na nowej płycie Anahi!
 
Anahí Giovanna Puente Portilla

Anahi wypuściła w tym tygodniu swoją nową piosenkę, "Divididę", temat który już obraca się w radiu Azteca i który swój debiut miał jednocześnie w Meksyku i Stanach Zjednoczonych. Ten nowy track jest pierwszym muzycznym z płyty, którą Anahi wypuści w październiku tego roku.

"Dividida" jest tematem głównym telenoweli Televisy "Dos Hogares", której transmisja rozpocznie się w przyszły poniedziałek, 27 czerwca i w której blondynka dzieli się występem z Carlosem Ponce.

Po raz pierwszy, piosenkarka ma również główną rolę w telenoweli w czasie największej oglądalności, i wraz z tym ważnym wyzwaniem w swojej karierze, Anahi zagra Angelicę, zawodowca, miłośniczkę zwierząt, która wraz ze swoją mamą prowadzić klinikę weterynaryjną.

W tej telenoweli, ex-RBD będzie zaangażowana w trudne sytuacje i działania, to nowe wyzwanie wymaga wielu przygotowań, gdyż będzie konfrontować się z momentami miłosnymi, dramatem i walką o władzę, ponadto zaprezentuje się przed mężczyzną bez przyzwoitości, synem, który odkrywa zdradę swojego ojca, córką, która bada przestępcę, nie wiedząc, że jest nim jej własny ojciec. Również zobaczymy zwolenników piosenkarki, takich jak dwóch mężczyzn, którzy zawalczą o miłość kobiety, która kocha ich obydwu i przeklina życie za zmuszanie ją do podjęcia decyzji z którą nigdy nie chciała się zmierzyć.

Po ogromnym sukcesie Anahi w roli solistki, ta nowa telenowela, "Dos Hogares", jak i ta piosenka, stanowią wielki przełom w karierze także aktorki i również poprowadzi to wielki moment w jej rozwoju zawodowym.

Autorami tej piosenki są O. Rodríguez/D. Girón/ A. Puente, a edytorem jest Ángel/Peer Music.

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło