Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Wywiad dla "Opinion"
 
Christopher Alexander Luis Casillas von Uckermann

Christopher po raz kolejny udzielił wywiadu gazecie La opinii w Los Angeles tym razem,, był przed swoim koncertem w MacArthur Park,

Christopher prezentuje swoje umiejętność które nabył dzięki karierze solowej.Ma zamiar śpiewać w języku hiszpańskim jak i angielskim.

 


W ramach tego planu, meksykański piosenkarz wydał piosenkę. "Right Now" dla płyty, która ukaże się w Brazylii, specjalne wydanie Mamy EPER i uruchomienie iTunes w USA wkrótce." Powiedział, że w Ameryce Południowej premiera odbędzie się 12 lipca i nie zna jeszcze dokładnej daty sprzedaży tej piosenki w kraju.

Muzyka skomponowana z autorstwa amerykańskiego cantauroa DiGuardi Kara, były American Idol, z którym spotkał się dwa lata temu i miał wsparcie Mitchell Allen, którego nazywał "wielkim muzykiem".

Chociaż nie ma konkretnych planów na wydanie albumu w całości w języku angielskim, powiedział, że "jeśli można, to dzisiaj, ale nie jest to proces i będę słuchać." 24 latek, również powiedział, że będzie test dla kilku projektów filmowych w Hollywood, a on jest zadowolony, że w 2012 roku w tym kraju będzie Kdabra serii, w której brał udział, na Galavisión ". Kdabra jest różnych serii. Miałem okazję zrobić ścieżki dźwiękowe do tej serii i pracować z największymi aktorami w Ameryce Łacińskiej. Oni mają wielki talent produkt, a ludzie będą się dobrze bawić ", powiedział Von Uckermann.

Komentarze
#1 | Any_MiDelirio dnia 26.06.2011 17:12
Jeśli coś wyjdzie z filmami z Hollywood, Chris uzyska rozgłos. Może nawet jakiś film wejdzie na polskie ekrany kin...marzenia...
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło