Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Wywiad dla "La Tercera"
 
Christopher Alexander Luis Casillas von Uckermann

Christopher udzielał wywiadu magazynowi "La Tercera" Podczas którego rozmawiali na temat 2 sezonu Kadabry.
Od ostatniego odcinka pierwszego sezonu "Kadabr'y" minął niecały rok.
Kadabra to historia młodego magika Luka który żyje w wspólnocie zakonnej

W drugim sezonie który składa sie z 10 odcinków, które już zostały całkowicie zarejestrowane, chociaż Christopher nie może ich ujawnić to cała historia, rozpocznie się już 3 lipca w Moviecity.

 


"Tak, mogę powiedzieć, że w tym sezonie otwiera trochę więcej historii, bo pierwszy był o wiele bardziej tajemnicy i czasami było trochę trudniej, jeśli straciło sie odcinek nie da sie kontynuować oglądanie. Ale teraz otwiera trochę więcej akcji i odsłonić nieco więcej na temat postaci. "Christopher mówi, że aby być przygotowanym na tego typu działania, musiał mieć specjalne szkolenie. "Czasami praktykowane dwa razy sztuczki lewitacja i wszystkie tego rodzaju rzeczy, ale musiałem trenować więcej z rowerem, bo musiałem wypełnić go na tyle," dodaje.

Ponadto, aktor ujawnia historię nieco wstecz i próbuje odkryć Luca. "On jest w poszukiwaniu ich pochodzenia, wiesz, skąd przychodzi i dlaczego wszystko jest tak jak jest, i to jest ważną częścią historii, bo decyduje się iść do laboratorium, gdzie wykonują klonowanie, to mówimy trochę religii i klonowanie, ale nie pozwalając magii za "mówi aktor.

Christopher miał szczególne wyzwanie w tym sezonie, którym grał dwie role, ponieważ do jeszcze bardziej skomplikować historii pojawia się coś w rodzaju "zły bliźniak", chociaż aktor nie lubi tego tak nazwać. "To nie tylko złe, jak typowa historia, to tylko trochę bardziej ambitne niż Luca. Dla mnie było to naprawdę zabawne, ponieważ Myślę, że kluczem jest to, że znak nie wchodzi w następstwie monotonne i ciągle się rozwija, "mówi, nie wyjaśniając dokładnie, kto jest tej postaci. "Obie pochodzą z klonowania," mówi.

Christopher jest aktorem i piosenkarzem, dzięki tej serii również okazała sie magia. "Istnieją sztuczki których już nauczyli się, ale są mniejsze niż pojawił się na początku odcinków, które są możliwe do zrobienia. Od tego czasu są one niczym więcej niż efekty specjalne, ale to jest bardzo zabawne, aby dowiedzieć się tych rzeczy idą, "powiedział 25 latek, który po zakończeniu sezonu Kdabra, wrócił do koncentrowania się na swojej muzycznej kariery, który oprócz współpracy z RBD zabłysnął tak,ze jako solista.

"Pracuję nad moim nowy albumem i przygotowania pokaże, w niektórych częściach Ameryki Łacińskiej i Europy Wschodniej. Na razie nie mam planów, aby przejść do Chile, ale chcę, ale dlatego, że wspierali mnie wiele razy. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku. "

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło