Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
"Dos Hogares" sprzedane do Europy Wschodniej i reszty Ameryki
 
Anahí Giovanna Puente Portilla

Dos Hogares, nowa telenowela Emilio Larrosy nie wejdzie tylko do domów Meksykanów, ale także do dwudziestu krajów więcej, jako że jest już sprzedana do Europy Wschodniej, Ameryki Środkowej i Południowej, jak USA, w tym ostatnim narodzie transmitowana będzie przez Univision, z około mięsięcznym opóźnieniem w stosunku do naszego kraju.
Wcześniej potwierdził to producent Larrosa, na koniec transmisji 240 odcinków, z których nagrano już 80, jako "poduszkę". Anahi, która wciela się w główną interpretuje także "Divididę" temat przewodni telenoweli.
W drugiej piosence ważnej dla fabuły aktorka robi trio z Carlosem Ponce i Noelem Schajrisem. "Będzie trzecia piosenka która ma znaczenie, jest to duet Anahi z Laurą Leon r11; "Refugio"(schronienie). Ujrzymy dysk "Dos Hogares" w mniej niż półtora miesiąca, poza solową (płytą) Anahi", wyjaśnia producent.
Jorge "Coque" Muñiz poprowadził prezentację powieści i w wywiadzie dla ESTO producent, twórca historii w koordynacji z pisarzami Ricardo Perez Barona i Saula, który przystosował ją dla telewizji, mówił o "Dos Hogares", w którym nie będzie kierowania się przemocą, bronią czy uderzeniami.
r0;To jest kwestia miłości, pasji, walki o władzę. Będzie można zobaczyć jak mężczyzna w swoim rmachismor1;(bycie macho) może w jednym momencie zdradzić wartość rodziny. Przyczyny społeczne które wnieśliśmy będą szacunkiem dla kobiet, rodziny, zwierząt, głównie psów i troski o środowisko naturalne.r1;
Po obejrzeniu pierwszego odcinka na Forum 10 stacji San Angel powiedział: "Mamy pełną wiarę że ta para urzeknie widzów, wyglądają bardzo świeżo, wiarygodnie i bardzo się kochają".
Od siebie, [mówiąc o tym że] za około miesiąc "Dos Hogares" dotrze do USA producent mówi "wyzwaniem jest wejść do domów ludności hiszpańskojęzycznej, bo ludność latino jest bardzo duża i wymagająca. Są przyzwyczajeni do amerykańskich seriali."
"Jednak myślę że jakości jaką mamy w Meksyku nie ma nic do zarzucenia. Poza tym zdjęcia robione są w wysokiej jakości [HD] i mamy wspaniałych aktorów, jak Jorge Ortiz de Pinedo, który żyje dwoma życiami, ale z wieloma kobietami."

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło