Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Poncho zaprzeczył że ma dziewczynę
 
Alfonso HerreraPoncho z RBD wyjaśnił w Meksyku, że wiedział i wie kim jest Katharine Porto, która została nazwana jego dziewczyną.
Inną rzeczą jest to, że ona sądziła, że historia była ekskluzywna i zaczęła to rozgłaszać.Teraz obydwoje zaprzeczają, że było to akcie złej wiary i zemsty na Poncho. Kathrine wiedziała, że na serio, ona nigdy z nim nie była. Skłamała prasie, że byli razem, ponieważ, chciała zyskać większa sławę i użyła do tego Poncho. Potem przeprosiła za to, zaprzeczyła by kiedykolwiek byli razem i obiecała, że już więcej nikogo nie wykorzysta do zyskania sławy. Oczywiście Poncho również niedawno zaprzeczył, by kiedykolwiek ona była jego dziewczyną.
 
Christian Chávez mówi o otwartych relacjach
 
José Christian Chávez GarzaPoniżej znajduje się video z programu "De Poca", gdzie można zobaczyć reportaż na temat Christiana i jego ex- męża. W tle pojawił się fragment piosenki artysty "Pedazos", został on puszczony po raz pierwszy w telewizji. Miłego oglądania!
 
Poncho mówi o ewentualnych telenowelach i serii Mujeres Asesinas
 
Alfonso HerreraPoniżej przedstawiam video, w którym Alfonso Herrera mówi na temat swojego powrotu do telenoweli w produkcji Rosy Ocampo w której będzie grać jedną z głównych ról. Poncho mówi także o swojej roli w nowej serii "Mujeres Asesinas 2".
 
Powrót RBD w 2010 r. !!!
 
RBDUpływają kolejne dni od wieści o rozpadzie grupy RBD, która została publicznie podana do wiadomości w sierpniu ubiegłym roku. Wiele się wydarzyło od tego czasu w korytarzach Televisy, producent telenowel takich jak "Clase 406", "Rebelde", "Lola", "Érase una vez", i "Verano de Amor", która odbyła osobne spotkanie z 6 członkami grupy RBD niektórzy ludzie bliscy producentowi powiedzieli, zapewnili, że grupy producentów prosili chłopców o wstrzymanie swoich solowych projektów na kilka miesięcy.
 
Anahi w Verano De Amor
 
Anahí Giovanna Puente PortillaPo swoim sukcesie jako Mia Colucci w telenoweli "Rebelde", jest jedną z najbardziej entuzjastycznych osób w grupie meksykańskiej RBD, aktorka i piosenkarka Anahi może wziąć udział w nowej telenoweli producenta Pedro Damiana "Verano de Amor".

W telenoweli główną role gra jej koleżanka i przyjaciółka Dulce Maria, a postać jaką miałaby zagrać Anahi to stara przyjaciółka Mirandy, głównej bohaterki telenoweli.Było by wspaniale zobaczyć obie artystki znowu razem.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło