Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

 
Maite Perroni Nowa rola
 
Maite Perroni BeorlegliEx-członek grupy RBD, Maite Perroni, właśnie rozpoczęła nagrywanie swojej drugiej roli w telenoweli "Mi Pecado", której producentem jest Juan Osorio.

Jednak jej sukces się nie kończy i aktorka jest już zdecydowana na bycie gwiazdą nowej wersji telenoweli "Lazos de Amor", której tworzenie jest zaplanowane na 2010 rok.

Pierwsza wersja tej powieści, interpretowana przez Lucero, była jedną z najczęściej oglądanych produkcji telewizyjnych, a więc dyrektorzy oczekują, że remake tej historii będzie jeszcze bardziej udany.
 
Kilka utworów z nowej płyty Any
 
Anahí Giovanna Puente PortillaPo zakończeniu RBD, Anahi postanowiła zacząć swoją solową kariere. Rzekoma nazwa nowego albumu to "Otro vez" który ma być wydany 27 i 28 maja.
Podobno nie ma jeszcze nic potwierdzonego.
 
Dulce Maria opowiada o swojej solowej płycie
 
Dulce María Espinoza SaviñónDulce Maria opowiada o swojej solowej płycie, która ukaże się w sierpniu. Płyta nie ma jeszcze nazwy. Dulce mówi, że trudno się nagrywa, jako solistce, bo cała odpowiedzialność spoczywa na niej, niektóre piosenki sa jej autorstwa. Pisze, komponuje i szuka piosenek na płytę, ale jak na razie nie jest jeszcze gotowa i nie ma daty wydania.
 
Ucker,Maite,William-najpiękniejszymi 2009 r
 
RBDChristopher,Maite i William zostali umieszczeni na liście 50
najpiękniejszych osób meksykańskiego magazynu People :) 
Premios Billboard 2009 - Trasa roku!
 
RBDNie dawno grupa RBD została zwycięzcami na gali Premios Billboard 2009!!! W tym roku byli oni nominowani w kategorii Trasa Roku (Gira del Ano) i właśnie w tej kategorii wygrali!! Niestety na gali rozdawania nagród nie pojawił się nikt z zespołu

Gratulujemy grupie RBD i życzymy im wielu sukcesów jako solowi artyści...Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło