Christopher zapowiada powrót do muzyki.
Dodane przez Any_MiDelirio dnia 24.07.2017 02:29

Od pewnego czasu, Christopher Uckermann publikuje na instagramie filmiki zapowiadające jego nowy album, "La revolución de los ciegos" (Rewolucja ślepców). Zobaczcie:

 

Link 1 » Chris opisuje swój projekt streamable.com/haqv3

Link 2 » nagrania ze studia streamable.com/haqv3

Rewolucja ślepców mówi o tym, co ziemskie i surrealistyczne, materialne i duchowe. Rewolucja ślepców mówi o przyszłości nadzwyczajnej, cudownej, w której technologia i natura łączą się, gdzie używamy świadomości we wszystkim, co nas otacza. Wszystko to tworzy jedność. Zabawny się, uświadamiając jednocześnie. Czemu nie?

Czym jest miłość? Miłość to powrót do domu.

Rewolucja ślepców mówi o jasności. Światłość i ciemność - mamy te dwie opcje. Nie podobają mi się osoby, które nie akceptują swojej ciemnej strony. Wszyscy ją mamy. Chodzi o jej przekroczenie i ujawnienie siebie.

Wszyscy mamy naszego własnego sprawozdawcę. Pamiętajmy, że jesteśmy odbiciem naszej własnej rzeczywistości.

Rewolucja ślepców mówi o miłości bolesnej, tej, którą utożsamiamy z miłością w ogóle. Tak naprawdę nie wiemy, czym ona jest. To, co wiemy, to, że miłość jest nauką. Każda relacja wnosi coś do naszego życia.

Rewolucja ślepców, w swoich opowieściach, mówi o żołnierzu na wojnie, który żyje w chaosie, w piekle. Koresponduje ze swoją żoną, żyjącą daleko. W listach przedstawia jej nierealny sen, twierdzi, że wszystko jest w porządku, w rzeczywistości przeżywając piekło. To jest miłość.

Rewolucja ślepców mówi o tym, w jaki sposób technologia nas wykorzystuje. Nie możemy pozwolić, by nas niszczyła. Musimy patrzeć ze środka na zewnątrz, nie odwrotnie.

Rewolucja ślepców mówi o naturze. Naszym obowiązkiem jest dbanie o nią.

Witajcie w transmisji rewolucji ślepców. Czym ona jest? To doświadczenie, ruch społeczny, który za pomocą muzyki pokazuje życie XXI wieku, który ja nazywam erą fastfoodu. Jeśli zastanowimy się, gdzie szukać rozwiązania problemów tej ery, zobaczymy, że nie znajduje się ona w planie fizycznym, tylko duchowym. Gdy go zastosujemy w praktyce, znajdziemy rozwiązanie na wszystko. Rewolucja ślepców to zabawa wraz ze zmianą świadomości.