Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/ofertymb/www/zbuntowani/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/ofertymb/www/zbuntowani/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/ofertymb/www/zbuntowani/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/ofertymb/www/zbuntowani/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/ofertymb/www/zbuntowani/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/ofertymb/www/zbuntowani/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/ofertymb/www/zbuntowani/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/ofertymb/www/zbuntowani/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/ofertymb/www/zbuntowani/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/ofertymb/www/zbuntowani/maincore.php on line 39

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ofertymb/www/zbuntowani/maincore.php:18) in /home/ofertymb/www/zbuntowani/maincore.php on line 188
Streszczenie odcinków - Zbuntowani - Rebelde - RBD
 

 
 
Menu
Najaktywniejsi
Levyrroni23682
olucha317849
Ev_067823
Barbie de...5708
Obrigado5543
Jogobella5297
Ika_4459
DulceeMar...4014
Dominiikaa3721
Zbuntowani3262
Polecamy
Boks reklamowy

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ofertymb/www/zbuntowani/maincore.php:18) in /home/ofertymb/www/zbuntowani/themes/templates/header.php on line 525
Streszczenie odcinków

Odcinek 163

Obie pary, Mia i Diego oraz Roberta i Miguel, wyjaśniają sobie kwestię pocałunków. Dochodzą do wniosku, że służyły one jedynie wzbudzeniu zazdrości u prawdziwych ukochanych. Pepa informuje Robertę, że Alma chce wyjechać do USA na stałe. Pascual wręcza wymówienie Madarriadze. Leon zaczyna podejrzewać, że Mabel ma romans. Diego popełnia gafę, całuje Robertę, a następnie nazywa ją Paolą. Mia i Miguel wyjaśniają sobie wszystko i całują się na zgodę. Miguel jest wściekły, bo namiętny pocałunek przerywa mu telefon od Gastona.

Odcinek 164

Uczniowie wracają do Elite Way School. Na miejscu dowiadują się, że Madarriaga odchodzi. W ich obecności Renata nazywa Madarriagę mordercą. W obawie przed Leonem Mabel rozstaje się z Dariem.

Odcinek 165

Renata mówi uczniom, że Madarriaga jest oskarżony o morderstwo i z tego powodu nie może wrócić do Argentyny. Mia rozmawia z Robertą o wyjeździe Almy. Radzi jej, aby postarała się raczej zatrzymać matkę w kraju. Madarriaga oświadcza, że nie odejdzie z EWS.

Odcinek 166

Madarriaga zarzuca Gandii, że był wobec niego niesprawiedliwy. Uczniowie, zastanawiają się, co myśleć o słowach Renaty. Madarriaga, rozmawiając z Mendiolą, oświadcza, że nie życzy sobie, aby zwalniano go z powodu kaprysów czyjejś kochanki i że sam zamierza odejść ze szkoły. Uczniom natomiast wyjawia całą prawdę o wypadku, w którym zginęli jego żona i syn. Renata przyznaje Madarriadze, że jest nieślubnym dzieckiem Mendioli.

Odcinek 167

Roberta przychodzi na pożegnalny koncert Almy i prosi ją, aby została w kraju. O dziwo, Alma zmienia zdanie i postanawia nie wyjeżdżać. Teo widzi, jak Jose całuje Georga. Diego przygotowuje się do wyścigu samochodowego.

Odcinek 168

Mia zabiera Celinie tabletki odchudzające. Gastonowi skarży się na Miguela. Gaston przydziela chłopakowi pracę w archiwum. Franco prosi Miguela, aby towarzyszył Mii i Valerii podczas zakupów.

Odcinek 169

Nico prosi Lupitę, aby do niego wróciła. Madarriaga staje w obronie Giovanniego, dzięki czemu chłopak wraca do Elite Way School. Podczas zakupów Mia wpycha do torebki Valerii sukienkę i razem z Miguelem pospiesznie wychodzi ze sklepu. Valeria zostaje posądzona o kradzież i zatrzymana.

Odcinek 170

Vico radzi Giovanniemu, żeby przestał się wygłupiać i zaczął być sobą. Oburzony Franco, mówi Mii, że przesadziła. Chcąc ją ukarać, odwołuje je przyjęcie urodzinowe. Miguel przygotowuje się do wojny z Gastonem, chce go zniszczyć. W tym celu włamuje się do pokoju Mii i kradnie zdjęcie Gastona.

Odcinek 171

Roberta oskarża Diega o to, że doprowadził do zatrzymania jej i Facunda w czasie przejażdżki. Diego przyznaje, że jest o nią zazdrosny i całuje ją. Świadkiem sceny jest Facundo. Miguel rozpoczyna śledztwo w sprawie Gastona, w tym celu spotyka się z jego ciotką Angelitą. Kobieta umawia się z nim na rozmowę w swoim domu. Po dotarciu na miejsce Miguel uświadamia sobie, że wpadł w pułapkę zastawioną przez Gastona i Angelitę.

Odcinek 172

Gaston bije Jose. Z pomocą dziewczynie przychodzi Teo. Carlo, po pożegnaniu z bliskimi, wyjeżdża. Teo z rąk ojca otrzymuje list od matki. Kobieta żegna się z nim i informuje, że postanowiła odejść. Facundo psuje samochód wyścigowy Diega. Chłopak ulega wypadkowi. Mechanik naprawiający auto informuje go, że ktoś umyślnie przeciął kable hamulcowe.

Odcinek 173

Nico zaprasza Lupitę na kolację z jego rodzicami. Niespodziewanie pyta ją, czy mogłaby udawać żydówkę. Jednak dziewczyna nie chce ich oszukiwać. Giovanni rozpuszcza plotki o tym, że przespał się z Vico. Roberta i Diego podejrzewają, że wypadek spowodował Simon. Postanawiają zniszczyć jego auto. Kiedy to robią, do Roberty dzwoni Facundo...

Odcinek 174

Leon stara się wmówić Robercie, że Diego w efekcie ciosu zadanego mu przez Simona, stracił pamięć. Alma informuje Mię, że urodziła się tego samego dnia co Roberta. Obu dziewczynom proponuje, aby urządziły wspólne przyjęcie urodzinowe. Diego prosi Robertę, by została jego dziewczyną. Roberta zgadza się.

Odcinek 175

Jose opowiada Lupicie, że jej opiekun odwiedził dom Angelity. Słyszała jego głos, lecz nie widziała go. Wkrótce Gaston wyznaje, że zapłacił za to, by German udawał opiekuna Jose. Prawdziwy opiekun nie jest nią tak naprawdę zainteresowany. Świadkiem rozmowy Gastona jest Miguel. Zdenerwowany, rzuca się na niego z pięściami. Vico i Mia rewanżują się za rozpuszczane przez Giovanniego plotki i ośmieszają go publicznie. Roberta namawia Jose, by spytała dyrektora domu dziecka o to, kto jest jej prawdziwym opiekunem.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/ofertymb/www/zbuntowani/themes/templates/footer.php on line 49